kontakt

Pod koniec sierpnia nasz rodzimy talent OVSKY zadebiutował w legendarnej wytwórni Monstercat. Do tej pory taki zaszczyt spotkał zaledwie małą garstkę producentów z Polski. Kanadyjski label ewidentnie docenił talent Piotrka, gdyż po wydaniu “Not Afraid” pochodzący z Warszawy twórca zawitał tu ponownie. Tym razem przyszła jednak pora na pierwszy w karierze młodego producenta collab – i to z nie byle kim, bo ze stałą bywalczylnią tej stajni. Mowa tutaj o pochodzącej z Wielkiej Brytanii producentce i wokalistce występującej pod aliasem MYLK.

Jeśli znacie i lubicie charakterystyczny styl Piotrka, to “Other Side” powinno Wam przypaść do gustu. W kwestii dźwięków mamy tutaj typowy dla tego producenta delay użyty w dropie. Sam punkt kulminacyjny utworu nieco różni się nieco od wcześniejszych numerów tego pana, ale stoi na równie wysokim poziomie.

Wyróżnia się też oczywiście kapitalny wokal, który zapewniła MYLK. Brytyjska wokalistka odpowiedzialna jest też za oficjalny cover art oraz animacje w youtube’owym wideo. Miło byłoby zobaczyć razem ten duet ponownie w akcji.

Nowy singiel OVSKY’ego możecie odsłuchać poniżej.

kontakt