ovsky

OVSKY powraca do Hexagonu. Jego nowy singiel wydał w swoim labelu RetroVision

Polski producent OVSKY zadebiutował ostatnio w labelu samego RetroVision ze swoim najnowszym singlem “Missing”.

PDC

Na początku tego roku na stronie Shining Beats opublikowaliśmy zestawienie 7 polskich talentów, które już niedługo mogą mocno namieszać. Wśród nich znalazł się Piotrek Ostrowski, działający na co dzień pod aliasem OVSKY. Mimo iż projekt ten istnieje właściwie od roku, Polakowi udało wydać sporo produkcji w takich labelach, jak Hexagon czy Proximity. Całkiem nieźle, jak na 12 miesięcy działalności.

Czas pokazuje, że wybierając artystów do wspomnianego wcześniej zestawienia, nie blefowaliśmy. Warszawski producent wydał właśnie utwór w labelu szanowanego przez wielu słuchaczy RetroVision.

emuze.me

Świeża propozycja od Polaka

Missing” ukazało się właśnie dzisiaj i musimy przyznać, że jest to naprawdę interesująca produkcja. Sporą robotę robi tutaj szybko zapadający w pamięć wokal oraz niezwykle chwytliwy drop w klimatach Future House. Piotrek zdradził nam jak doszło do jego współpracy z wytwórnią francuskiego producenta, oraz jak wspaniałym w jego opinii człowiekiem jest sam RetroVision.

Od jakichś kilku miesięcy (a konkretnie od momentu pierwszego poważniejszego lockdownu) uczestniczyłem w grupkach na Discordzie czy w różnych streamach skupiających się na produkcji i to tam właśnie wpadłem na społeczność zebraną wokół RetroVision.

Do wydania doszło przede wszystkim dzięki cyklicznemu demo dropowi na jego kanale na Twitchu na który wysłałem ten właśnie kawałek. Szczerze mówiąc zupełnie wtedy nie myślałem o Time Machine. Po prostu zależało mi na szczerym feedbacku – jako, że bardzo szanuję jego osobę.

Z tego powodu nadal trochę ciężko mi w to uwierzyć, bo muzyka RetroVision pojawia się u mnie na słuchawkach regularnie gdzieś tak od wydania ‘Elevate’ w 2016. Od demo sesji przeszliśmy do DMów i właściwie w kilka/kilkanaście wiadomości wszystko było już załatwione.

Sam Retro jest człowiekiem z mega luźnym podejściem do życia, a jednocześnie zawsze chętnym do pomocy. Dzięki temu nigdy wcześniej nie miałem chyba tak bezstresowego i przyjemnego procesu wydania (okładka, mastering, a także wsparcie przy social mediach od jego pomocnika z wytwórni – również świetny człowiek).

– OVSKY

To nie koniec przygody z Hexagonem

OVSKY zadebiutował w Hexagonie (a konkretnie w jego sub-labelu Generation Hex) we wrześniu ubiegłego roku. Współpraca pomiędzy Polakiem a wytwórnią Dona Diablo dość mocno się rozwinęła, wszak w przyszłości możemy spodziewać się tam kolejnych wydań. Póki co, kariera polskiego producenta rozwija się w zaskakującym tempie.

PDC

Jeżeli chodzi o przyszłość to kolejne miesiące również malują się w barwach Hexagonu. Szczerze – sam nie mogę się już doczekać marca! 🙂

– OVSKY

Najnowszy release labelu Time Machine znajdziecie poniżej.

emuze.me

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?