Öwnboss (ten od „Move Your Body”) rusza w pierwszą europejską trasę koncertową. Start w Polsce!

Sunrise Festival 2022 otwiera pierwszą europejską trasę koncertową, jaką ma przed sobą Öwnboss, twórca hitu “Move Your Body”.

sb

Ten sezon to moment, kiedy Öwnboss ma swoje pięć minut. Twórca „Move Your Body”, już teraz jednego z klubowych hitów 2022 roku, będzie mieć okazję w najbliższych tygodniach zaprezentować się międzynarodowej publiczności. Właśnie poznaliśmy szczegóły europejskiej trasy koncertowej brazylijskiego producenta. Piszemy o tym nie bez kozery – wszak otwiera ją polska lokalizacja!

Pierwsza europejska trasa

Co prawda europejski tour Öwnbossa nie jest tak obfity, jak największych gwiazd EDMu, ale za to możemy mówić o praktycznie samych mocnych strzałach. Brazylijczyk odwiedzi dwukrotnie klub Ushuaia na Ibizie, a także brytyjskie Creamfields, niemieckie Parookaville oraz belgijski Tomorrowland, gdzie zagra na Mainstage.

Nie jest to zresztą jedyny lipcowy event, który zaprosił Eduardo na scenę główną. Ten drugi to nasz rodzimy Sunrise Festival, od którego zresztą Öwnboss rozpocznie swoją trasę po Europie. Pierwszy polski występ Brazylijczyka będzie mieć miejsce już 22 lipca, właśnie w kołobrzeskim Podczelu.

Następnego dnia producent odwiedzi Czechy i praski klub Epic, by w niedzielę 24 lipca zagrać w Niemczech, na Parookaville. Pełną rozpiskę twórca „Move Your Body” udostępnił na swoim Instagramie. Wybieracie się na któryś z występów?

sb

Total
46
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?