P.A.F.F. i jego numer z Drop Challenge w pięciu remiksach. Młodzi zdolni w akcji!

Kawałek, który w ramach Drop Challenge stworzył P.A.F.F., doczekał się aż pięciu remiksów, wydawanych tydzień po tygodniu.

kalendarz

Rok 2020 upłynął na Shining Beats między innymi pod znakiem Drop Challenge – serii, w której topowe postaci polskiej sceny (i młode talenty z tej zagranicznej) tworzyły utwory na podstawie zadanego sampla. Podczas 11 odcinków działo się naprawdę sporo – a kilka utworów doczekało się nawet oficjalnych release’ów. Wszystkie odcinki znajdziecie oczywiście na naszym kanale YouTube.

Wróćmy jednak do jednego z odcinków sezonu drugiego. W epizodzie poświęconym dzwonkowi ze starych telefonów Nokia wzięli udział Mo Falk, SI US PLAU oraz P.A.F.F. – i propozycja tego ostatniego twórcy ostatecznie została wydana. O utworze “3310” pisaliśmy już tej wiosny na naszych łamach, a tymczasem wrocławski producent postanowił zaskoczyć nawet nas, nie kończąc tematu na jednym wydaniu.

emuze.me

5 remiksów utworu z Drop Challenge

Paweł Kasperski – bo takimi personaliami posługuje się P.A.F.F. – postanowił bowiem dać szansę na wykazanie się młodym, zdolnym i jeszcze nieznanym szerszej publice twórcom. Z pracy pięciu producentów powstała aż pięcioutworowa EPka z remiksami “3310”.

Na pierwszy ogień poszła łącząca dubstep, future bass i trap wersja od znanego już na basowej scenie gracza o aliasie Naski.

ultra

Następnie przyszedł czas na zahaczający lekko o vibe rodem ze składanek Czeluść remix Filipa Siedleckiego aka Siedlecky.

Jako trzecia ukazała się wersja żeńska, za którą stoi producentka działająca na scenie jako enøize. Ten remix jest w strukturze dość podobny do oryginału – ale sam klimat jest już zdecydowanie inny, luźno zahaczający o wave.

Mówiliśmy, że remiks Siedlecky’ego zahacza o Czeluść? No to numer, który wysmażył Blanku, jest już nasączony tym klimatem tak, że ciężko o jakiekolwiek w tym temacie wątpliwości. Jest mrocznie i interesująco.

kalendarz

EPkę zamyka zupełnie odmienna klimatycznie od poprzednich wersja Kacpra Lipki aka Doublexx.

Utwory ukazywały się przez pięć kolejnych piątków od 30 lipca, by w efekcie stworzyć pięcioutworową EPkę, którą w pełnej krasie znajdziecie poniżej.

emuze.me

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?