kontakt

Każdy fan muzyki elektronicznej kiedyś słyszał o marce Pacha. Nazwa ta najczęściej kojarzy się z sieciami klubów, z których jeden z nich znajduje się na terenie naszego kraju – w Poznaniu. Jednak firma z wisienką w logo ma więcej do zaoferowania. Wywodzący się z imprezowej Ibizy holding pod swoimi strzechami również ma sieć hoteli, które do tej pory znajdowały się jedynie na terenie Hiszpanii. Pacha to synonim dobrej zabawy, jakości i luksusu. Połączenie wypoczynku, dużej dawki słońca i pięknych krajobrazów oraz dobrej muzyki brzmi wręcz wyśmienicie! Gdzie otworzy się kolejna placówka tej międzynarodowej marki?

Kierunek – Grecja

Kolejnym przystankiem marki Destino Pacha jest grecka wyspa Mykonos. Hotel w otoczeniu malowniczych krajobrazów archipelagu Cyklad jest już gotowy na wakacyjny sezon 2021 roku. W miejscu “pod wisienkami” znajdują się 34 pokoje, gdzie 6 jest z bezpośrednim widokiem na Morze Egejskie. Hotel zaprojektowany jest zgodnie z nowoczesnymi trendami, jednak zachowuje cechy charakterystyczne lokalnej architektury i przy tym wszystkim nie zatraca klimatu Ibizy.

Jak dowiadujemy się z materiałów prasowych, wszystko na jego terenie wykonane z wykorzystaniem selektywnie dobranych materiałów, takich jak m.in. naturalne drewna i kamienie. Prócz samego budynku hotelu do dyspozycji goście będą mieli restauracje i bar, gdzie będą grali zarówno lokalni DJe, jak i gwiazdy światowego formatu. Poprzednio w innych hotelach marki Pacha można było usłyszeć takich artystów jak m.in. Solomun, Joseph Capriati Marco Carola, Hot Since 82, Maya Jane Coles, Dubfire, Sven Väth, Adam Beyer ze swoją małżonką Idą Engberg czy zespół Meute, który łączy brzmienia orkiestr marszowych ze znanymi propozycjami ze świata muzyki elektronicznej.

Nie tylko hotel

Prócz samego “wiśniowego” kompleksu hotelowego na terenie wyspy Mykonos powstało Lío. Jest to koncepcja lokalu, gdzie mają miejsce występy burleski, przestawienia cyrkowe w towarzystwie jedzenia, gwarantującego egzotyczne doznania. Do tej pory Lío funkcjonowały jedynie jako miejsca w formie pop-up (tymczasowe) na terenie Londynu i Sardynii, jednak grecka placówka ma być otwarta na stałe.

kontakt