Parada Wolności zamknie sezon wakacyjnych eventów w Polsce. Oto pierwsze szczegóły

Tegoroczna odsłona Parady Wolności odbędzie się w sobotę 31 sierpnia – a jakże – w Łodzi. W tym roku będzie jedna istotna zmiana.

sunrise

W 2022 roku, po wielu latach nieobecności, na imprezową mapę Polski powróciła Parada Wolności. Wydarzenie to – tak samo, jak lata temu – odbywa się w Łodzi, która na ten jeden dzień w roku staje się naszą rejwową stolicą kraju. Impreza ma za zadanie przede wszystkim zamanifestować kluczowe dla kultury klubowej wartości, takie jak radość, wolność, równość i tolerancja. Przed nami już trzecia “nowożytna odsłona” tego inspirowanego niemieckim Love Parade eventu, która będzie wprowadzać względem tej ubiegłorocznej istotną zmianę.

Łódź polską stolicą rave’u

Parada Wolności 2024 planowana jest na sobotę, 31 sierpnia. Będzie to moment de facto wieńczący imprezowe wakacje – za nami będą już wszak niemal wszystkie główne festiwale zaplanowane na ten sezon. Po raz kolejny ulicę Piotrkowską wypełnią platformy reprezentujące rozmaite kluby, festiwale i inicjatywy działające na rzecz polskiego clubbingu. Tegoroczną nowością będzie postawiona na Placu Wolności scena, która – jak wynika z zapowiedzi – ma być źródłem całodziennych atrakcji dla uczestników. Jak co roku, po głównej części Parady, można spodziewać się wielu after parties w licznych łódzkich klubach.

kalendarz

Pierwsze informacje dotyczące kuratorów platform mamy poznać jeszcze w czerwcu. O wejściówki nie ma co się martwić – wydarzenie to jest całkowicie darmowe. Portal Shining Beats objął patronatem medialnym tegoroczną Paradę Wolności – możecie więc spodziewać się naszej obecności!

ultra

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?