Mamy aftermovie Parookaville 2022. Jednocześnie ruszyła sprzedaż biletów na edycję 2023

12 minut tego, co najważniejsze w festiwalu Parookaville – tak możemy określić aftermovie z tegorocznej edycji.

kalendarz

Ostatnie lata przyniosły europejskiemu rynkowi festiwali kilka swego rodzaju fenomenów. Jeden z nich pochodzi z Rumunii i jest nim UNTOLD, zaś drugi z nich leży na granicy niemiecko-holenderskiej i nosi nazwę Parookaville. Jak dotąd odbyło się tylko kilka edycji tego wydarzenia, ale już tak krótki staż pozwolił na wejście do czołówki europejskich imprez z taneczną elektroniką. Wiele w temacie robi przemyślany koncept miasta festiwalowego oraz lineup, składający się z czołowych nazwisk sceny EDM. Tegoroczna edycja była naprawdę solidna, i dowód na to możemy zobaczyć już teraz w oficjalnym aftermovie.

Parookaville 2022 – aftermovie

Dwunastominutowe wideo pokazuje potencjał lotniska Weeze (gdzie odbywa się festiwal), ale także to, czego możemy spodziewać się po każdym aftermovie. Nie brakuje więc tłumów festiwalowiczów oraz gwiazd światowego formatu. Tegoroczną wideopocztówkę z Parookaville możecie obejrzeć poniżej.

emuze.me

Można już kupić bilety

Niedaleko po premierze aftermovie, ruszyła sprzedaż biletów na Parookaville 2023. Ceny karnetów na imprezę zaplanowaną w dniach 21-23 lipca 2023 zaczynają się od 229 euro. Więcej informacji i opcji biletowych znajdziecie pod tym linkiem.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?