Poznaliśmy drugą falę lineup’u Parookaville 2022. Wśród ogłoszonych artystów jest Polak!

Organizatorzy Parookaville 2022 zaprezentowali drugą fazę lineup’u. W Weeze wystąpią m.in. Afrojack, Oliver Heldens, KSHMR oraz Sikdope.

kalendarz

Mimo iż Europa nadal boryka się z koronawirusem, to wiele wskazuje na to, że sezon letni będzie w końcu normalny. Wielu organizatorów ogłasza coraz więcej informacji na temat swoich wydarzeń, o czym pisaliśmy tutaj. Wśród nich jest niemiecki festiwal Parookaville, który nie zwalnia tempa i w ostatnim czasie ogłosił kolejnych artystów.

Druga faza

Kolejne ogłoszenia imprezy, która odbędzie się w dniach 22-24 lipca są imponujące i różnorodne. Do lineupu dołączyli między innymi kolejni headlinerzy – Afrojack, Oliver Heldens czy KSHMR. Fanów mocniejszych brzmień zadowoli występ Kayzo, zaś dla słuchaczy hardstyle zagra Brennan Heart.

emuze.me


Zobacz także: Relacja z Parookaville 2018


Na lotnisku w niemieckim Weeze wystąpi również Polak Rodak. Sikdope zaprezentuje się na scenie sygnowanej marką Spinnin Sessions.

ultra

Wszystkich dotychczas ogłoszonych dotychczas artystów możecie znaleźć poniżej.

Parookaville 2022 – lineup

Headliners
Afrojack
Armin van Buuren
Fisher
KSHMR
Oliver Heldens
Scooter
Yellow Claw

Supports
Allen Farben
Ben Nicky
Brennan Heart
David Puentez
DJ SASH!
Dom Dolla
Felix Kröcher
Finch
Joel Corry
Kayzo
Lost Identity
Mike Williams
Neelix
Nervo
Paul Elstak
Purple Disco Machine
Quintino
Sikdope
Solardo
Sub Zero Project
Tujamo
Tungevaag
VIZE

Bilety w sprzedaży

Dotychczasowe ogłoszenia już mogą zachęcić niektóre osoby do zakupu biletów. To jednak nie koniec, bo na Parookaville wystąpi ponad 300 artystów. Czekając na kolejne ogłoszenia można już zaopatrzyć się w wejściówki, gdyż te są już w sprzedaży. Trzydniowy karnet kosztuje 229 euro, czyli około 1050 złotych, i można go zakupić tutaj.

kalendarz

foto: Julian Huke Photography

emuze.me

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?