Parookaville 2022 szykuje livestream ze wszystkich dni imprezy. Do zobaczenia także na TikToku

Po raz pierwszy w historii festiwalu, na livestreamie z Parookaville 2022 zobaczymy sety z 4 scen. Będzie też nowy kanał transmisji.

silesia beats

Przed nami chyba najbardziej intensywny weekend roku, jeśli chodzi o festiwale. W nadchodzących dniach mamy belgijski Tomorrowland, polski Sunrise Festival oraz niemiecki Parookaville. Osoby, które zostają w domu i nie wybierają się na żadną z tych imprez, będą miały więc nie lada zagwozdkę odnośnie śledzenia wydarzeń za pomocą transmisji na żywo. Praktycznie każda z tych trzech imprez przewiduje livestream – czy to w formie audio, czy video. Tą drugą opcję wybrał chociażby niemiecki Parookaville. Ich pomysł będzie jednak zupełnie odmienny niż to, co mogliśmy dotychczas zobaczyć.

Sety w sumie aż z 4 scen

Transmisja z lotniska w położonym przy granicy niemiecko-holenderskiej Weeze będzie realizowana we wszystkie główne dni imprezy (a więc w dniach 22-24 lipca). Po raz pierwszy zobaczymy sety z czterech scen – oprócz obecnej każdego dnia Mainstage, w piątek i niedzielę zobaczymy nastawioną na EDM Billy’s Factory, a w sobotę – Cloud Factory (techno) i Time Lab (retro). Nie znamy pełnego rozkładu jazdy, niemniej wiemy już, czego możemy się spodziewać. Tym samym transmitowane będą sety między innymi takich postaci, jak Afrojack, Armin van Buuren, Robin Schulz, Scooter, Steve Aoki, W&W oraz Yellow Claw.

silesia beats


Sprawdź naszą relację z Parookaville 2018!


Transmisje będą prowadzone w godzinach 19 – 02 (piątek i sobota) oraz 18 – 01 (niedziela). Będą więc one kolidować ze streamami z pozostałych festiwali tego weekendu. Cóż, przyjdzie nam więc – idąc zwyczajem starszych pokoleń – skakać po kanałach. Tym razem jednak chodzić będzie o kanały z imprezami, czego w zwykłej telewizji raczej próżno szukać.

Stream także na TikToku

Uwagę przykuwać będzie nie tylko plejada gwiazd, ale także sama forma livestreamu. Organizatorzy postanowili bowiem pójść z duchem czasu i – oprócz zwykłego streamu na stronie internetowej i na YouTube – emitować sety na… TikToku. Transmisja ta będzie dostosowana do wyświetlania w pionie, w formacie 9:16 – a więc w domyślnym dla oglądania materiałów na tym szalenie popularnym medium społecznościowym. Może to przyciągnąć do tematu festiwali młodą publikę.

ultra

@parookaville 5 days left! ✨ #parookaville #parookaville2022 #festival #fy #fyp #electronicmusic ♬ original sound – PAROOKAVILLE

To już w ten weekend

Przypomnijmy – Parookaville 2022 odbędzie się na lotnisku w niemieckim Weeze w dniach 21-24 lipca. W tym roku będziemy mieć naprawdę solidną polską reprezentację, którą stanowić będą Blinders i Sikdope. Lineup wydarzenia znajdziecie pod tym linkiem, zaś bilety – tutaj.

kalendarz

Total
24
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?