Za nami drugi tydzień z ogłoszeniami lineup’u Parookaville 2023. Kto wystąpi w Niemczech?

Lotnisko w niemieckim Weeze już po raz kolejny odwiedzi czołówka światowego EDMu. Znamy drugą fazę lineup’u Parookaville 2023.

kalendarz

Mnogość letnich wydarzeń powoduje nieliche rozterki u potencjalnych uczestników. Jednak sytuacja się komplikuje jeszcze bardziej, gdy termin imprezy koliduje z największymi graczami, takimi jak Tomorrowland. Pomimo tak silnej konkurencji, Parookaville szybko podbiło serca festiwalowiczów, przez co od lat zbiera na lotnisku w niemieckim Weeze tłumy fanów elektroniki. Nie inaczej będzie w 2023 – do zakupu biletu zachęcały już ogłoszone pod koniec zeszłego roku nazwiska. Ich listę znajdziecie poniżej.

W lutym organizatorzy niemieckiej imprezy przyszykowali czterodniowy maraton prezentowania kolejnych nazwisk. Parookaville rozpoczęło ogłoszenia czterema headlinerami oraz masą równie ciekawych, mniejszych artystów. Podsumowanie akcji znajdziecie poniżej.

emuze.me

Headlinerzy na 4+

Drugą pulą ogłoszeń Parookaville rozpoczęło od prezentacji headlinerów. Pierwszym ogłoszonym artystą został Kygo, który wystąpi w niedzielę. Tego samego dnia wesprze go Alle Farben. Sobotnimi gwiazdami będą reprezentacji psytrance – duet Vini Vici, obchodzący w tym roku dziesięciolecie działalności. W piątek na głównej scenie nie zabraknie braci Dimitri Vegas & Like Mike, a tego samego dnia główną postacią za deckami Bill’s Factory – drugiej największej sceny imprezy – zostanie Alok.

Cloud Factory

Dla każdego coś dobrego – taki jest motyw przewodni zadaszonej sceny Cloud Factory. Pierwszego dnia nie zabraknie dymu wśród chmur, a to za sprawą srogiego bassowego składu zapewnionego przez Blacklist. Wśród nich takie nazwy jak GRAVEDGR, Habstrakt, Holy Goof, Slander oraz Kayzo.

Sobota zapowiada się pod znakiem mocnego techno, o które zadbają między innymi Klangkuenstler oraz Trym. Trance przejmie ostatni dzień imprezy w chmurach, co zapowiadają ogłoszeni Andrew Rayel i Gareth Emery.

ultra

Bill’s Factory

Małą dokładkę zaliczył skład sceny Bill’s Factory. Poznaliśmy headlinera oraz zagranicznego gościa. Do Alle Farben dołączył brazylijski fenomen – Alok – oraz brytyjska maszynka do robienia hitów – Joel Corry.

Power Plant

Na tej scenie będzie rządzić hard dance. W piątek nie zabraknie takich artystów jak Mr. Peacock, Act of Rage i Mish. W sobotę wystąpią D-Block & S-Te-Fan zobaczymy w sobotę, a w niedzielę między innymi Jebroer i Rooler.

Parookaville 2023 – lineup

Jak dotąd skład artystów Parookaville 2023 wygląda następująco:

kalendarz

Piątek

Mainstage: Dimitri Vegas & Like Mike, Steve Aoki, Tujamo, Marten Hørger, Lost Identity

Cloud Factory: GRAVEDGR, Habstrakt, Slander, Kayzo, Holy Goof

Bill’s Factory: Alok, Joel Corry, David Puentez

Power Plant: Mish, Act of Rage, Mr. Peacock

emuze.me

ultra

Sobota

Mainstage: Hardwell, Vini Vici, Felix Jaehn

Cloud Factory: Klangkuenstler, Trym

Bill’s Factory: Da Tweekaz, Headhunterz x Wildstylez

Power Plant: D-Block & S-Te-Fan

kalendarz

Niedziela

Mainstage: Kygo, Timmy Trumpet, Alle Farben, Lari Luke, Neelix

Cloud Factory: Andrew Rayel, Gareth Emery

Bill’s Factory: HBz, Finch

Power Plant: Jebroer, Rooler

(Bez przypisanego dnia i sceny: Stella Bossi)

emuze.me

Parookaville 2023 – bilety

By uczestniczyć w trzech dniach imprezy, musimy wyposażyć się w karnet, którego koszt to około 1100 zł (229 euro). Jednak jeśli nie dostaniemy urlopy na piątek, organizator również oferuje bilety weekendowe. Za taki rodzaj wejściówki musimy dać około 950 zł (199 euro). Jednodniowy wypad na Parookaville wiąże się z wydatkiem między 470 a 570 zł (99/120 euro). Po więcej informacji, w tym po oferty noclegowe na terenie imprezy odsyłamy na stronę imprezy.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?