Parookaville 2023 rusza z ogłoszeniami artystów. W lineup’ie m.in. Hardwell, Steve Aoki oraz Timmy Trumpet

Hardwell, Timmy Trumpet, Steve Aoki oraz Felix Jaehn – oto pierwsi headlinerzy Parookaville 2023. Na tym jednak ogłoszenia się nie kończą!

kalendarz

Za naszą zachodnią granicą nietrudno znaleźć propozycje wydarzeń, które warto odwiedzić, jeśli myśli się o “urlopie” od polskich festiwali. Na czoło w kategorii “muzyka elektroniczna” jeszcze przed pandemią wysunęły się takie marki, jak Airbeat One czy Parookaville. Jakiś czas temu ta pierwsza impreza ruszyła z ogłoszeniami lineup’owymi – teraz przyszedł czas na tą drugą.

Parookaville powstało w 2015 roku i bardzo szybko zyskało miano jednej z czołowych zachodnioeuropejskich EDMowych imprez. Organizatorom nie wadzi nawet zbieżność dat z pobliskim gigantem w postaci Tomorrowlandu – praktycznie co roku na lotnisku w Weeze meldują się dziesiątki tysięcy fanów dobrej zabawy. Przykładowo – przez edycję 2022 przewinęło się aż 225 tysięcy osób! W 2023 roku również nie zabraknie powodów do odwiedzin blisko granicy niemiecko-holenderskiej – a dobitnym na to dowodem są oczywiście pierwsze ogłoszenia artystów.

kalendarz

Na pierwszy ogień poszło w sumie 16 aliasów – a wśród nich nie zabrakło tych ze światowej czołówki. Pierwszą pulę headlinerów stanowią bowiem Hardwell, Timmy Trumpet, Steve Aoki oraz reprezentant niemieckiej sceny, Felix Jaehn. O tym, że branża klubowa naszych zachodnich sąsiadów stoi dobrze niech świadczy fakt, że aż 9 z 16 ogłoszonych postaci pochodzi właśnie stamtąd. Oprócz Jaehna są to jeszcze Marten Horger, Tujamo, Neelix, David Puentez, Stella Bossi, Lost Identity, HBz oraz Lari Luke.

kalendarz

To jednak nie koniec. W składzie zameldowali się jeszcze pochodzący z Belgii Finch oraz hardowa czołówka – Headhunterz, Wildstylez i Da Tweekaz.

Kolejnych ogłoszeń możemy spodziewać się raczej już po Nowym Roku. Już teraz za to można kupić wejściówki na Parookaville 2023 – karnety w cenie 229 euro (około 1060 zł) dostępne są pod tym linkiem. Znajdziecie tam także między innymi bilety weekendowe oraz na pojedyncze dni (oprócz wyprzedanej już soboty).

sunrise

kalendarz

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?