Parookaville 2023 rusza z ogłoszeniami artystów. W lineup’ie m.in. Hardwell, Steve Aoki oraz Timmy Trumpet

Hardwell, Timmy Trumpet, Steve Aoki oraz Felix Jaehn – oto pierwsi headlinerzy Parookaville 2023. Na tym jednak ogłoszenia się nie kończą!

PDC

Za naszą zachodnią granicą nietrudno znaleźć propozycje wydarzeń, które warto odwiedzić, jeśli myśli się o “urlopie” od polskich festiwali. Na czoło w kategorii “muzyka elektroniczna” jeszcze przed pandemią wysunęły się takie marki, jak Airbeat One czy Parookaville. Jakiś czas temu ta pierwsza impreza ruszyła z ogłoszeniami lineup’owymi – teraz przyszedł czas na tą drugą.

Parookaville powstało w 2015 roku i bardzo szybko zyskało miano jednej z czołowych zachodnioeuropejskich EDMowych imprez. Organizatorom nie wadzi nawet zbieżność dat z pobliskim gigantem w postaci Tomorrowlandu – praktycznie co roku na lotnisku w Weeze meldują się dziesiątki tysięcy fanów dobrej zabawy. Przykładowo – przez edycję 2022 przewinęło się aż 225 tysięcy osób! W 2023 roku również nie zabraknie powodów do odwiedzin blisko granicy niemiecko-holenderskiej – a dobitnym na to dowodem są oczywiście pierwsze ogłoszenia artystów.

emuze.me

Na pierwszy ogień poszło w sumie 16 aliasów – a wśród nich nie zabrakło tych ze światowej czołówki. Pierwszą pulę headlinerów stanowią bowiem Hardwell, Timmy Trumpet, Steve Aoki oraz reprezentant niemieckiej sceny, Felix Jaehn. O tym, że branża klubowa naszych zachodnich sąsiadów stoi dobrze niech świadczy fakt, że aż 9 z 16 ogłoszonych postaci pochodzi właśnie stamtąd. Oprócz Jaehna są to jeszcze Marten Horger, Tujamo, Neelix, David Puentez, Stella Bossi, Lost Identity, HBz oraz Lari Luke.

To jednak nie koniec. W składzie zameldowali się jeszcze pochodzący z Belgii Finch oraz hardowa czołówka – Headhunterz, Wildstylez i Da Tweekaz.

PDC

Kolejnych ogłoszeń możemy spodziewać się raczej już po Nowym Roku. Już teraz za to można kupić wejściówki na Parookaville 2023 – karnety w cenie 229 euro (około 1060 zł) dostępne są pod tym linkiem. Znajdziecie tam także między innymi bilety weekendowe oraz na pojedyncze dni (oprócz wyprzedanej już soboty).

emuze.me

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?