Polski producent zagra na imprezie Hardwella!

silesia beats

Polscy producenci pojawiają się w line-upach światowych festiwali nie od dziś. Reprezentantów naszego kraju gościły już takie eventy jak Tomorrowland, Ultra Music Festival czy EDC. Jednak przed nami Amsterdam Dance Event, gdzie w przeszłości polscy artyści nie tylko pojawiali się gościnnie na imprezach różnych labeli (jak chociażby Blinders), ale także sami organizowali eventy – tak, jak chociażby label Taste The Music czy Tom Swoon. Tym razem do grona producentów, którzy zagrają w Amsterdamie, dołącza Patrick Moreno!

jay_cluss

Patryk Bielowicz, bo tak naprawdę nazywa się ten DJ i producent, ma za sobą release’y chociażby w Armadzie czy w Revealed Recordings, wytwórni Hardwella. Tam zresztą pojawił się ostatni singiel artysty, noszący tytuł “Show You Again”. Jeśli komuś bliskie są klimaty DubVision, to z pewnością polubi ten utwór!

ultra

Klasę producenta z Oświęcimia potwierdzają także supporty – twórczość Patryka wspierały bowiem takie aliasy, jak David Guetta, Blasterjaxx, KSHMR, Afrojack oraz – rzecz jasna – Hardwell.

Patrick Moreno wystąpi czwartego dnia Amsterdam Dance Event, czyli 20 października 2018 roku. Impreza będzie odbywać się na dwóch scenach – nasz rodak pojawi się na scenie Community i przedstawi trzydziestominutowego seta o godzinie 2:00. Kto wie – może to początek drogi utalentowanego artysty ku międzynarodowym sukcesom na scenie EDM?

silesia beats

 

kalendarz

ultra

jay_cluss

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?