Paul Kalkbrenner powraca do Polski! Aż trzy koncerty w ramach jesiennej trasy

Tej jesieni Paul Kalkbrenner wystąpi w Polsce. Pod koniec listopada odwiedzi on trzy miasta – Gdańsk, Wrocław i Warszawę.

sunrise

Po udanym występie w Chorzowie podczas FEST Festival, Paul Kalkbrenner jeszcze tej jesieni powróci do Polski. W ramach jego jesiennej trasy koncertowej odbędą się koncerty w trzech polskich miastach.

Mało która postać szeroko rozumianego świata house’u i techno ma tak spore poważanie wśród ludzi niesłuchających takiej muzyki. Paul Kalkbrenner zbudował w ciągu ponad dwóch dekad swojej działalności pozycję, dzięki której bez obciachu można go zaliczać do grona legend tanecznej elektroniki. Duży wpływ na popularność niemieckiego producenta miały chociażby takie produkcje, jak “Sky and Sand“, “Feed Your Head” czy soundtrack do filmu “Berlin Calling”, w którym Paul zresztą wystąpił jako odtwórca głównej roli.

kalendarz

W naszym kraju muzyk cieszy się niekwestionowanym uznaniem, co można było zobaczyć chociażby na koncertach podczas trasy “Parts Of Life” w 2019 roku. Jeszcze bardziej widoczne było to zjawisko w ubiegły weekend, podczas występu Niemca na FEST Festival 2021.

kalendarz

Trzy koncerty w Polsce

Jeśli emocji w Parku Śląskim było komuś mało, to mamy dobrą wiadomość – Paul Kalkbrenner powraca do Polski, i to z aż trzema koncertami! Odbędą się one pod koniec listopada, w następujących miejscówkach:

  • 25 listopada, Wrocław (Hala Stulecia)
  • 26 listopada, Gdańsk (Hala Olivia)
  • 27 listopada, Warszawa (Global Expo)

Oprócz Polski, Paul podczas listopadowej części trasy koncertowej wystąpi również w Czechach, Szwecji oraz Danii. Wcześniej (konkretnie w październiku), niemiecki producent zaprezentuje swoją twórczość we Francji, Niemczech, Holandii, Luksemburgu i Wielkiej Brytanii.

sunrise

Koncertowi będzie towarzyszyć wyjątkowy pokaz wcześniej wspomnianego “Berlin Calling”. Film ten zostanie wyświetlony w specjalnej wersji przygotowanej przez Hannesa Stöhra, oryginalnego reżysera produkcji z 2008 roku. Bilety na tę projekcję będzie można nabyć podczas limitowanej przedsprzedaży, która ruszy już 1 września tylko dla osób zarejestrowanych na stronie paulkalkbrenner.net.

Regularna sprzedaż biletów na koncert ruszy 2 dni później – czyli 3 września – pod tym linkiem.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?