Paul Kalkbrenner z pierwszym nowym singlem od 2 lat. “Schwer” już jutro w Kołobrzegu!

Fani Paula Kalkbrennera z pewnością dobrze wiedzą, co to cierpliwość. Najnowszy singiel ich idola jest wszak pierwszym od 2 lat.

2sher

Czy Paul Kalkbrenner należy do grona artystów wydających swoją muzykę często? Zdecydowanie nie – od początku 2021 roku spod jego rąk wyszły zaledwie 2 single i 2 remiksy. Nie oznacza to jednak, że o Niemcu zapomnieli fani. Wręcz przeciwnie – jego występy wciąż przyciągają tłumy słuchaczy, o czym mogliśmy się przekonać w ostatnich latach w naszym kraju niejednokrotnie. Ostatnia taka okazja miała miejsce rok temu na Sunrise Festival, a przed nami – dokładnie w najbliższy weekend i w tym samym miejscu – kolejna. I właśnie podczas piątkowego występu Kalkbrennera w Podczelu będziemy mogli na żywo usłyszeć jego najnowszy singiel.

Coś nam to przypomina

Pierwsza solowa produkcja Paula Kalkbrennera od dwóch lat nosi nazwę “Schwer” i przy odsłuchu – notabene w drodze na Sunrise Festival – coś nam przypominała. Szukać daleko nie musieliśmy…

emuze.me

Podobieństwo naszym zdaniem przewija się przez całe trzy minuty utworu – choć tym razem otrzymaliśmy coś znacznie mroczniejszego niż “No Goodbye”. Sam utwór – jak zwykle w przypadku Paula – wpada w ucho i pewnie nieraz go jeszcze posłuchamy, ale wart uwagi przede wszystkim jest teledysk. Do jego stworzenia użyto 42 kamer i technologii renderowania 3D. Dzięki użyciu tych narzędzi niemal czterominutowy materiał wygląda surrealistycznie, jednocześnie mocno przykuwając uwagę.

Jak już wspomnieliśmy, “Schwer” powinniśmy usłyszeć na żywo już jutro na Sunrise Festival 2023. W warunkach domowych (bądź wyjazdowych, jeśli jesteście już w drodze do Podczela) możecie jednak sprawdzić ten numer już teraz.

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?