Paul Kalkbrenner z pierwszym nowym singlem od 2 lat. “Schwer” już jutro w Kołobrzegu!

Fani Paula Kalkbrennera z pewnością dobrze wiedzą, co to cierpliwość. Najnowszy singiel ich idola jest wszak pierwszym od 2 lat.

sunrise

Czy Paul Kalkbrenner należy do grona artystów wydających swoją muzykę często? Zdecydowanie nie – od początku 2021 roku spod jego rąk wyszły zaledwie 2 single i 2 remiksy. Nie oznacza to jednak, że o Niemcu zapomnieli fani. Wręcz przeciwnie – jego występy wciąż przyciągają tłumy słuchaczy, o czym mogliśmy się przekonać w ostatnich latach w naszym kraju niejednokrotnie. Ostatnia taka okazja miała miejsce rok temu na Sunrise Festival, a przed nami – dokładnie w najbliższy weekend i w tym samym miejscu – kolejna. I właśnie podczas piątkowego występu Kalkbrennera w Podczelu będziemy mogli na żywo usłyszeć jego najnowszy singiel.

Coś nam to przypomina

Pierwsza solowa produkcja Paula Kalkbrennera od dwóch lat nosi nazwę “Schwer” i przy odsłuchu – notabene w drodze na Sunrise Festival – coś nam przypominała. Szukać daleko nie musieliśmy…

kalendarz

Podobieństwo naszym zdaniem przewija się przez całe trzy minuty utworu – choć tym razem otrzymaliśmy coś znacznie mroczniejszego niż “No Goodbye”. Sam utwór – jak zwykle w przypadku Paula – wpada w ucho i pewnie nieraz go jeszcze posłuchamy, ale wart uwagi przede wszystkim jest teledysk. Do jego stworzenia użyto 42 kamer i technologii renderowania 3D. Dzięki użyciu tych narzędzi niemal czterominutowy materiał wygląda surrealistycznie, jednocześnie mocno przykuwając uwagę.

kalendarz

Jak już wspomnieliśmy, “Schwer” powinniśmy usłyszeć na żywo już jutro na Sunrise Festival 2023. W warunkach domowych (bądź wyjazdowych, jeśli jesteście już w drodze do Podczela) możecie jednak sprawdzić ten numer już teraz.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?