Paul Kalkbrenner wystąpi tego lata w Polsce. Gdzie i kiedy?

Po trzech latach z rzędu na polskich festiwalach, Paul Kalkbrenner powraca nad Wisłę z solowym występem. Kiedy i gdzie zobaczymy go na żywo?

kalendarz

W ostatnim czasie przyjęło się, że rok bez jego występu w Polsce to rok stracony. Paul Kalkbrenner ma naprawdę sporą rzeszę fanów w naszym kraju, co zupełnie nas nie dziwi. Niemiec ma na swoim koncie masę uznanych elektronicznych utworów, na czele z chociażby kultowymi “Sky And Sand” czy “Feed Your Head”. W 2021 roku mogliśmy je usłyszeć na żywo podczas świętej pamięci już FEST Festivalu, zaś później – aż dwa lata z rzędu – na Sunrise Festival. W tym sezonie 46-latka raczej zabraknie na polskich festiwalach. Nie znaczy to na szczęście, że nie będziemy mogli zobaczyć jego koncertu w ogóle.

Paul Kalkbrenner wystąpi w Polsce

Po raz pierwszy od czasów pandemii, Paul Kalkbrenner wystąpi w Warszawie. Tym razem za ściągnięcie wirtuoza nad Wisłę odpowiedzialna jest agencja FKP Scorpio, która tym samym uruchamia elektroniczną serię imprez pod nazwą WAV:FORMS. Pierwsze wydarzenie pod tym brandem – właśnie z Kalkbrennerem w roli głównej – odbędzie się 2 sierpnia na Letniej Scenie Progresji. Start o godzinie 19:00.

emuze.me

Paul Kalkbrenner – bilety

Przedsprzedaż biletów ruszy 22 lutego na stronie internetowej Paula. Dzień później – już na stronie bileterii Eventim – zostanie uruchomiona regularna dystrybucja. Więcej szczegółów na temat imprezy znajdziecie na facebook’owym wydarzeniu.

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?