Paul Kalkbrenner wystąpi w Polsce – i to jeszcze tego lata!

Niemiecka legenda muzyki elektronicznej zagra swój polski koncert 13 sierpnia w Chorzowie, podczas FEST Festival 2021.

2sher

Pełny paradoksów jest tegoroczny sezon festiwalowy. Podczas gdy część festiwali rezygnuje z organizacji pełnoprawnych edycji (przykładowo Sunrise Festival czy Audioriver), inne imprezy planowane są z rozmachem minimum zbliżonym do tego z roku 2019. Do tego drugiego grona należy między innymi Heartbeat Festival, ale najbardziej dobitnym przykładem niech będzie FEST Festival. Na tegorocznej edycji ma bawić się około 40 tysięcy osób, a lineup tego wydarzenia zwiastuje naprawdę konkretne wrażenia.

Coś dla siebie znajdą także fani elektroniki – a wśród wielu z nich postać Paula Kalkbrennera jest uznawana za wręcz kultową. Twórca przebojów pokroju “Sky and Sand” czy “Feed Your Head” już kilka tygodni temu mrugnął okiem do polskich fanów, teasując występ nad Wisłą w najbliższym czasie.

emuze.me

Kalkbrenner na Feście

Już od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że występ ten nie będzie częścią tegorocznego Sunrise Festival – wszak wydarzenie zostało przeniesione na przyszły rok. Nie oznacza to jednak, że Paul Kalkbrenner nie pojawi się w naszym kraju w tym roku. Wręcz przeciwnie – Niemiec został właśnie ogłoszony jako headliner trzeciego dnia FEST Festival 2021. Tym samym jego polski koncert będzie mieć miejsce w piątek, 13 sierpnia.

Nie jest to jedyna duża EDMowa postać w lineup’ie chorzowskiego eventu. Już wcześniej potwierdzono obecność takich nazwisk, jak Kygo, Alan Walker, Tchami czy Fisher. Całkiem niedawno ogłoszono także artystów, którzy zagrają na Kręgach Tanecznych – dedykowanych muzyce elektronicznej scenom.

ultra

FEST Festival 2021 odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia w Parku Śląskim. Więcej informacji odnośnie lineup’u znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?