Szykuje się mocny imprezowy start 2023 roku. Paul van Dyk i Aly & Fila wystąpią w polskich klubach

Kluby Pacha Poznań i Ekwador Manieczki ogłosiły mocne bookingi na nadchodzący karnawał. W Wielkopolsce wystąpią Aly & Fila oraz Paul van Dyk.

kalendarz

Niejednokrotnie już mówiliśmy, że Wielkopolska clubbingiem stoi. I choć lata świetności naszej sceny są – chociażby z powodów demograficznych – dawno za nami – to wciąż jest gdzie i do czego się bawić. W szczególności na ogrom atrakcji mogą liczyć fani trance’u, których w ostatnich miesiącach rozpieszczają dwa kluby – Pacha Poznań i Ekwador Manieczki.

W tym pierwszym klubie całkiem niedawno wystąpili duet Cosmic Gate, a także Giuseppe Ottaviani oraz Craig Connelly. Ten drugi, uznawany przez wielu za ikonę naszej sceny klubowej, odwiedzili w ostatnim czasie z kolei RAM i Alex M.O.R.P.H.

kalendarz

Aly & Fila i Paul van Dyk ponownie w Polsce

Pierwsze szczegóły dużych trance’owych wydarzeń planowanych na tegoroczny karnawał wyglądają naprawdę okazale. I tak – na pierwszy ogień poszła Pacha Poznań, w której 27 stycznia wystąpi uznany w naszym kraju duet Aly & Fila. Ich set będzie nie lada gratką dla fanów trance’u rodem z Egiptu – potrwa bowiem aż 3 godziny. Za deckami pojawi się także inny znany entuzjastom euforycznych brzmień producent o pseudonimie Paul Thomas.

kalendarz

Z kolei dwa tygodnie później – bo 11 lutego – w ramach 25. urodzin Ekwadoru wystąpi Paul van Dyk, jedna z legend gatunku trance.

Bilety na to pierwsze wydarzenie (w cenie 100 zł) są już dostępne pod tym linkiem. Z kolei sprzedaż wejściówek na to drugie odbywa się w dość niekonwencjonalny sposób. Aby zakupić swój bilet (w cenie 119 zł), należy napisać prywatną wiadomość na facebook’owe lub instagramowe konto klubu Ekwador bądź zadzwonić pod numer 531800509.

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?