Paul van Dyk idzie za ciosem. Nowy album ujrzy światło dzienne już tej jesieni!

kalendarz

Matthias Paul, znany bardziej jako Paul van Dyk, to żywa legenda muzyki Trance. Niemiecki DJ i producent w ubiegłym roku wydał ósmy studyjny album, zatytułowany “From Then On”. Został on bardzo ciepło przyjęty przez krytyków oraz fanów. Nie minął rok, a Paul już ogłasza, że na jesień zaprezentuje kolejny swój krążek.

Nazywa się on “Music Rescues Me”, i – jak można wnioskować po pierwszych szczegółach dotyczących utworów, które mają się tam znaleźć – będzie to naprawdę obiecujący wolumin.

kalendarz

ultra

Na liście płac znajdą się bowiem między innymi Plumb (która notabene udzieli się wokalnie w pierwszym singlu promującym wydawnictwo), Jordan Suckley oraz Giuseppe Ottaviani.

Dokładna data wydania albumu jeszcze nie została podana (na ten moment wiadomo tylko tyle, że będzie to październik). Wiadomo za to, że release party planowane jest na dwunasty dzień października – miejscem, w którym odbędzie się celebracja wydania nowego longplay’a, będzie londyński klub Printworks, który z ramienia Mixmaga uzyskał miano “Klubu Roku”.

kalendarz

Dzień później będzie można usłyszeć Niemca w naszym kraju – Paul bowiem wystąpi w Arenie Gliwice podczas wielkiego powrotu nad Wisłę marki Sensation.

Niemiec przez lata przyzwyczaił słuchaczy do wysokiego poziomu swoich produkcji. To między innymi sprawiło, że mówi się o Paulu van Dyku jako o legendzie muzyki elektronicznej. Dlatego też można być spokojnym o poziom najnowszego albumu, na który czekamy z niecierpliwością.

ultra

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?