Powrót Pendulum coraz bliżej. Oto pełna wersja pierwszego od 10 lat singla!

Grupa Pendulum w trakcie jednego ze swoich ostatnich występów zagrała całkiem nowy utwór, którego teaser wrzucał na Instagrama lider grupy Rob Swire.

silesia beats

Legendarna grupa Pendulum w 2016 roku powróciła na scenę – jednak przez ten czas w naszych głośnikach nie pojawił się żaden nowy utwór. Na pierwsze konkretne zapowiedzi musieliśmy czekać do ubiegłego roku. Ciekawie zrobiło się dopiero na początku 2020 roku – wtedy to Rob Swire wrzucił na swojego Instagrama trzydziestosekundowy preview najnowszego utworu Pendulum. Jeśli dla kogoś było to mało, to mamy dobre wieści – w sieci pojawiła się już pełna wersja zapowiedzianego singla, który został zagrany podczas jednego z koncertów.

Nowości coraz bliżej

Autorzy takich hitów jak “Witchcraft“, “Watercolour” czy też “Propane Nightmares” w ten czwartek dali koncert w australijskim Perth. Wśród licznych klasyków, w setliście pojawiła się też całkowicie nowa produkcja, zatytułowana “Nothing For Free“. Jest to dokładnie ten sam utwór, który mogliśmy usłyszeć kilka tygodni temu.

jay_cluss

Tutaj dobre wieści się kończą – wszak na ten moment nie znamy żadnych innych informacji na temat najnowszego kawałka grupy. Mamy jednak nadzieję, że nasza ciekawość zostanie poskromiona jak najszybciej.

ultra

Pendulum Trinity zjawi się między innymi na Ultra Europe. Na tę imprezę możecie wybrać się w ramach Ultra Party Camp – więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem. Co ważne – używając przy zamówieniu kodu SHININGBEATS otrzymacie 50 zł zniżki. Warto!

kalendarz

silesia beats

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?