“Pierwszy na świecie festiwal Bitcoina” tej wiosny w Miami. Zagrają Steve Aoki, deadmau5 i San Holo

„Pierwszy na świecie festiwal muzyczny Bitcoina” zakończy Bitcoin 2022. W różnorodnym lineupie znalazło się miejsce na muzykę elektroniczną.

emuze.me

Największa konferencja na świecie poświęcona tematowi kryptowaluty Bitcoin rozpocznie się 6 kwietnia w Miami. Rok temu zagościło tam 12 000 uczestników, jednak oczekiwania na ten rok są znacznie większe. Organizatorzy spodziewają się ponad 35 000 osób z całego świata. Czterodniowe wydarzenie obejmie dzień branżowy, dwa dni konferencji generalnej, a zwieńczeniem całego eventu ma być festiwal muzyczny.

Organizator – BTC Media ogłosił, że w tym roku po raz pierwszy będzie miał miejsce Sound Money Fest. Wśród niedawno ogłoszonego, różnorodnego lineupu znalazło się również miejsce dla aliasów ze sceny muzyki elektronicznej.

„Nasz festiwal jest pierwszym w swoim rodzaju i nie jest przeznaczony wyłącznie dla zagorzałej społeczności Bitcoin. Bitcoin jest dla wszystkich, tak samo jak Sound Money Fest.”

organizatorzy Bitcoin 2022

„Pierwszy na świecie festiwal muzyczny Bitcoina”

Sound Money Fest ma się odbyć ostatniego dnia całego wydarzenia, czyli 9 kwietnia na terenie obejmującym kampus Centrum Kongresowego Miami Beach i znajdujący się obok Pride Park. Powstaną dwie sceny – Satoshi i Nakamoto Stage, nazwane tak nie bez powodu, gdyż pochodzą od imienia i nazwiska twórcy Bitcoina, Satoshiego Nakamoto. Będzie można na nich podziwiać łącznie 16 występów z pogranicza różnych gatunków, w tym hip-hopu, popu i muzyki elektronicznej. Pośród headlinerów znaleźli się Steve Aoki, San Holo i deadmau5. Pozostali artyści to: Logic, CL, Run the Jewels, DJ Equal, K.Flay, MØ, Royal and the Serpent, Apashe, Murda Beatz, TOKiMONSTA, Asadi, DJ Soda i PLS&TY.

https://www.instagram.com/p/CYuFBvTFXlf/

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?