Plakaty Swedish House Mafii na londyńskich ulicach. Powrót trio coraz bliżej!

silesia beats

Na długo przed setem Swedish’ów podczas Ultra Music Festival spekulowało się, czy powrót legendarnego trio się odbędzie. Jak się okazało, spekulacje te były jak najbardziej trafne. Od tamtego momentu minęły jednak już cztery miesiące. W tym czasie obracaliśmy się wokół kolejnych spekulacji, tym razem na temat trasy koncertowej zespołu, która to miałaby się odbyć w 2019 roku. Słowa członków kolektywu oraz Olivera Heldensa tylko podsyciły pragnienia fanów.

Wracamy jednak do motywu z plakatami – w marcu można było na nich znaleźć loga światowych marek, ułożonych w sposób jednoznacznie wskazujący na to, kogo dotyczy ta reklama. Tym razem motyw został powtórzony – ale w Londynie.

jay_cluss

Plakaty znaleziono w Brick Lane, zaledwie 10 minut piechotą od biurowców ATM Artists – firmy pod kierownictwem Amy Thomson, menedżerki Swedish House Mafii. Plakaty przedstawiają logo Adidas, ułożone w tej samej liczbie i w ten sam sposób, co w Miami. Napisany na nich adres to: “15 Hanbury Street” – adres sklepu Adidas znajdującego się w londyńskim East End.

ultra

Nie jest to co prawda bezpośrednia wskazówka, ale ewidentnie coś jest na rzeczy. Zważywszy na to, co działo się w ostatnim epizodzie Heldeep Radio, oraz na fakt, iż podczas ostatniego występu Steve’a Angello na festiwalu Tomorrowland pojawił się także Sebastian Ingrosso, a także na telebim reklamujący ostatni singiel Axwell & Ingrosso, który nawiązuje do Swedish House Mafii, wszystko jest możliwe.

silesia beats

*Zdjęcia pochodzą z portalu We Rave You

kalendarz

ultra

jay_cluss

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?