Your Ghost Production

Już za niespełna pięć godzin startuje druga edycja rankingu Polish DJs Chart. Projekt, za którym stoją Essential MusicXONI On Air oraz Shining Beats, w ubiegłym roku został bardzo pozytywnie przez was przyjęty. Teraz, w tym niezwykle trudnym dla branży czasie, przyszedł czas na jego drugą edycję. Ubiegłorocznym triumfatorem został Skytech. Czy w 2020 roku poznański producent obroni trofeum najpopularniejszego artysty EDM w Polsce? Przekonamy się w ciągu najbliższych miesięcy!

Start tuż po północy

Głosy na swoich ulubionych artystów będzie można oddać tuż po północy z niedzieli na poniedziałek na stronie polishdjschart.pl. Reguły pozostają praktycznie bez zmian, z wyjątkiem jednej zmiany. W tym roku ogłosimy listę 100 najpopularniejszych DJ’ów w Polsce. Sposób głosowania jest identyczny – więc by oddać ważny głos należy zalogować się przez Facebook’a. W wyznaczone pola wpisujemy swoich ulubionych DJ’ów lub producentów z Polski. Należy pamiętać, że kolejność ma znaczenie – DJ z pierwszego pola otrzyma 5 punktów, DJ z drugiego 4 punkty etc. Warto też zwracać uwagę na poprawną pisownię aliasu artysty.

Kiedy finał?

Tak jak wspomnieliśmy, głosowanie rozpoczyna się tuż po północy i trwa do 13 grudnia o godz 23:59. Wielki finał, na którym zostaną ogłoszone wyniki rankingu, odbędzie się 18 grudnia. Już teraz możemy zdradzić, że skład DJski oraz formuła finałowego wieczoru przebije ten zeszłoroczny. Listę artystów, którzy zagrają podczas wielkiego finału, podamy wkrótce.

Wyniki będą ogłaszane podczas transmisji nadawanej ze studia Xoni On Air, a także na kanałach Polish DJs Chart na Facebooku i Instagramie. Wszelkie informacje znajdziecie zarówno na tam, jak i u organizatorów tego wydarzenia.

Zachęcamy więc gorąco do oddania głosu na swojego ulubionego DJa czy producenta, by pokazać że w tym niezwykle trudnym 2020 roku dla branży, mogą nadal liczyć na swoich fanów.

Your Ghost Production