Polish DJs Chart rozdaje bilety na Tranceformations i Heartbeat Festival! Oto szczegóły konkursu

W konkursie organizowanym przez Polish DJs Chart do wygrania są wejściówki na Tranceformations 2022 i Heartbeat Festival 2022.

pdc

Trwa trzecia edycja Polish DJs Chart – najważniejszego rankingu polskiej sceny klubowej. Od 22 listopada na stronie polishdjschart.pl można wspierać swoich ulubionych DJów/producentów z naszego kraju. Tegoroczna zabawa spotyka się z rekordowym zainteresowaniem – w niedzielę, podczas siódmego dnia głosowania, udało się przebić barierę 10 tysięcy głosujących. Przypomnijmy – w roku 2020 w trwającej trzy tygodnie zabawie wzięło udział około 11 tysięcy osób. Jest więc bardzo blisko do pobicia rekordu.

Bilety na festiwale do wygrania

Właśnie z racji tak dużego zaangażowania fanów, organizatorzy rankingu postanowili – we współpracy z organizatorami polskich festiwali – zrealizować konkurs dla głosujących.

Do wygrania jest w sumie 10 biletów na przyszłoroczne eventy – po pięć na Tranceformations 2022 i na pierwszy dzień Heartbeat Festival 2022. Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygraną, należy udostępnić screenshot swojego formularza głosowania na Instagram Stories. Trzeba również oznaczyć instagramowe profile – @polishdjschart oraz – w zależności, na którą imprezę chcecie wygrać bilet – @euforiafestivals lub @heartbeatfestivalpl.

Zgłoszenia konkursowe można udostępniać do końca głosowania – czyli do 12 grudnia do godziny 23:59.

Głosowanie do 11 grudnia

Przypominamy – oddać swój głos w Polish DJs Chart 2021 można na stronie rankingu. Wyniki poznamy 17 grudnia podczas wielkiego finału, którego szczegóły zaprezentowane zostaną jeszcze w tym tygodniu.


foto: Gromysz

pdc

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?