Sprawdzamy polskie EDMowe nowości z ostatnich dni. Guy Arthur, Clarx, Melo.Kids i nie tylko!

Kolejny tydzień i kolejne polskie EDMowe premiery. Tym razem collab na linii Guy Arthur – Clarx oraz nowy track duetu Melo.Kids.

sunrise

Za nami pierwsze półrocze 2021 roku. Sezon imprezowy powoli w naszym kraju się rozkręca – otwarte kluby czy plenerowe imprezy odwiedzają tłumy spragnionych imprezowiczów, którzy chcą się pobawić przy nowej muzyce. W tym temacie nasi rodzimi producenci nie próźnują – w ostatnich dniach otrzymaliśmy kolejną konkretną porcję nówek. Wszystkie oczywiście znalazły się na naszej playliście Made In Poland na Spotify, którą polecamy obserwować na bieżąco.

Tyle słowem wstępu, czas na szczegóły.

kalendarz


Guy Arthur & Clarx – For Good 

Dwaj warszawscy przyjaciele – Artur Kurzyński aka Guy Arthur i Cezary Ptak aka Clarx w końcu dopięli swój collab. Owocem ich wspólnej pracy w studio jest wydany nakładem wytwórni NCS utwór “For Good”. Połączenie dwóch unikalnych styli, jakie mają Guy Arthur i Clarx, daje nam przyjemny lekki numer urozmaicony wokalem, który powinien zadowolić fanów obu producentów.

kalendarz

Fedde Le Grand & Melo.Kids – Losing Control 

To już drugi wspólny utwór polskiego duetu Melo.Kids z Fedde Le Grandem. Po sukcesie In Love With You panowie stworzyli kolejny wspólny projekt. Ty razem nosi on nazwę “Losing Control”, który został wydany oczywiście nakładem wytwórni Holendra – Darklight Recordings. Podobnie jak przy pierwszej współpracy mamy do czynienia z lekkim, nieco slapującym utworem, który dobrze wpasowuje się w obecną letnią pogodę.

VAMERO & AFTR SUN & Royale Avenue – We All Fall Down

“We All Fall Down” to utwór, za którym stoją duet VAMERO, który współtworzy polski producent Adrian Kaczyński aka Andy Dust, a także Przemysław Bryl aka AFTR SUN. Panowie po raz kolejny postawili na streaming-friendly brzmienie, które do tego dobrze sprawuje się w obecnych warunkach. Produkcja wyszła nakładem Epic Records Germany, który odpowiada za dział muzyki rozrywkowej Sony Music w Niemczech.

sunrise

Runtree & Nalani – Higher 

Runtree to projekt, do którego po ponad dwóch i pół roku powraca Andrzej Gromala znany szerzej jako Gromee. Po sukcesie “Molly” ukazuje się drugi singiel – “Higher”, na którym wokalnie udzieliła się Nalani. Utwór Andrzeja ponownie ma zakusy do podbicia stacji radiowych oraz przeróżnych playlist, gdyż momentalnie wpada w ucho. Czy tak się stanie, okaże się za jakiś czas.

EMDI & SOOBE – Time After Time

Bydgoski producent Robert Gackowski aka EMDI po osiągnięciu miliona słuchaczy na Spotify na swój warsztat bierze kolejny kultowy motyw. Po własnej interpretacji utworu “Rolling in the Deep”, przyszedł czas na wielki hit Cyndi Lauper “Time After Time”. Współtwórcą odświeżonej piosenki z lat 90′ jest debiutujący na scenie alias SOOBE, za który odpowiada Marcin Granatowski – postać związana z Sunrise Festival. Czy nowa wersja utworu Cyndi podbije platformy streamingowe? Czas pokaże.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
22
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?