Guy Arthur, P.A.F.F., Dirty Rush & Gregor Es i nie tylko. Oto przegląd EDMowych premier z Polski

Ostatnie dni obfitują w interesujące polskie premiery ze świata EDM. Czas sprawdzić, kto tym razem ma coś dla swoich fanów.

sb

Kolejny tydzień 2021 roku przynosi nam kolejne polskie premiery. Rodzimi producenci nie próżnują i niemalże w przededniu lata oferują słuchaczom świeże tracki. Nie są może to wydania w największych EDMowych wytwórniach muzycznych, lecz na pewno jakością nie odstają od nich. Ostatni tydzień przyniósł nam długo wyczekiwane produkcje, ale i również debiuty nowych aliasów. Sprawdźmy więc najnowsze premiery, które znalazły się na naszej playliście Made In Poland na Spotify, do której zaobserwowania gorąco zachęcamy!

Guy Arthur – Vibes

Fani naszej youtube’owej serii Drop Challenge w końcu mogą odetchnąć z ulgą, bo zaprezentowany w czwartym odcinku przez Guy Arthur‘a długo wyczekiwany drop właśnie ujrzał światło dzienne. Utwór w porównaniu do pierwotnej wersji został nieco zmieniony – lecz to, co najważniejsze dla fanów Artura – czyli drop został bez większych zmian.

Dirty Rush & Gregor Es – The Rhytm

Krakowski duet Dirty Rush & Gregor Es powraca do wytwórni braci Showtek – Skink, gdzie mieli już okazję wcześniej wydać swoje numery. W ostatnim czasie głośniej było o nich w kontekście radiowego projektu Audiosoulz – teraz jednak przyszedł czas na wydanie coś bardziej klubowego. “The Rythm” to lekki i przyjemny utwór z pogranicza tech house, który może podbić letnie parkiety.

MKJ & EMDI & Shiah Maisel – Rolling In The Deep

Swoją serię niemalże cotygodniowych wydań kontynuuje bydgoski producent EMDI. Po współpracy z Melo.Kids i I.GOT.U Robert wychodzi z kolejnym collabem. Tym razem Polski producent wykorzystał motyw znany każdemu z piosnki brytyjskiej wokalistki Adele. Czy cover “Rolling In The Deep” sprawi, że EMDI przekroczy granicę miliona miesięcznych słuchaczy na Spotify? Wiele na to wskazuje!

Embedz – Time To Lose

W tym tygodniu swój kolejny numer wydał młody polski producent Embedz. Za tym aliasem chowa się Karol Dastig, który powoli rozkręca swoją karierę w świecie muzyki EDM. Wydanie w Future House Cloud, bo tam właśnie wylądował utwór “Time To Lose”, to kolejny mały krok Karola w budowaniu – mamy nadzieję – kolejnych sukcesów.

MALLAI & LOOZE – Dance On Me

Alias MALLAI może Wam wydawać się anonimowy. Jak się jednak okazuje, stoi za nim ktoś, kogo polscy klubowicze znają bardzo dobrze. Mamy bowiem do czynienia z nowym aliasem Miłosza Kasprzaka znanego jako MYLØ. W nowym projekcie reprezentant Ostrowa Wielkopolskiego stawia na bardziej radiowe produkcje, które mają się z pewnością przebić na portalach streamingowych. Pierwszym z nich jest lekki i przyjemny utwór “Dance On Me”.

DJ Mżawki Litry  x Morski Roman – Jestem Happy

Na sam koniec zostawiamy prawdziwą perełkę. Odpowiada za nią DJ Mżawki Litry, czyli nie kto inny jak Paweł Kasperski. P.A.F.F. po raz kolejny pokazał swoje niekonwencjonalne podejście do muzyki klubowej. “Jestem Happy” które stworzył z Bosskim Romanem (tym razem jako Morski) to pierwszy oficjalny singiel jako DJ Mżawki Litry. Dotychczas w ramach tego projektu wydawane były przeróbki najróżniejszych hitów, dlatego przed premierą oryginalnej propozycji ciężko było coś konkretnego wywnioskować. Jak się jednak okazało, atmosfera bardzo luźnego traktowania muzyki elektronicznej nie uciekła ani na moment.

sb

Total
24
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?