Polskie trance’owe lato zaczyna się w Krotoszynie. Oto pełny skład Target One Festival 2023

Aż sześć zagranicznych gwiazd, polska śmietanka trance’u, 50. urodziny Matysa i Technobus – to czeka was na Target One Festival 2023!

kalendarz

Sezon letnich festiwali rusza już za dosłownie moment. Coś dla siebie znajdą fani różnych gatunków elektroniki – a ci, którzy pokochali trance, mogą się chyba czuć z tego grona najlepiej. W różnych miejscach kraju dziać się będzie bowiem w tym temacie naprawdę sporo. Wakacyjny sezon tego typu imprez otworzy się już 17 czerwca w Krotoszynie, podczas Target One Festival 2023 – Trance Edition. Organizatorzy planują w sumie aż trzy sceny, na których zobaczymy polską czołówkę trance’u i techno oraz międzynarodowe postaci tego pierwszego gatunku.

Gwiazdy trance’u w Krotoszynie

Zaczynamy od sceny głównej, bo to tam będzie się dziać najwięcej. Za deckami stanie bowiem aż sześć zagranicznych postaci – Rank 1, Kyau & Albert, Nifra, Will Atkinson, KhoMha oraz Billy Gillies. Wesprze ich polska śmietanka – między innymi Robbie Seed, Nitrous Oxide oraz OnTune.

kalendarz

Pełne timetable sceny głównej Target One Festival 2023 – Trance Edition prezentuje się następująco:

ultra

17:00 Jacob Peeker
17:40 Aquatic Simon
18:20 Next DJ
19:00 Nitrous Oxide
20:00 Robbie Seed
21:00 Rank 1
22:00 Kyau & Albert
23:00 Nifra
00:00 Will Atkinson
01:30 KhoMha
02:30 Billy Gillies
03:30 OnTune
04:30 Lucas Deyong
05:15 Rafuss

Techno na aż dwóch scenach!

Coraz większą popularność zyskuje muzyka techno – i to zauważyli także włodarze imprezy. Dlatego też w Krotoszynie staną dwie dodatkowe przestrzenie, skupione na ciężkich brzmieniach. Na Techno Stage zagrają kolejno Matys, Cocolino, Siasia, DUSS, Noemi Black oraz Indecent Noise jako ALUTO.

kalendarz

To jednak nie koniec – na imprezę prosto z Orchowa przyjedzie też sławny na polskiej scenie Technobus. Właśnie tam odbędzie się birthday party Matysa, który w tym roku już po raz kolejny skończy 18 lat (pozdro Jacku!). Oprócz samego jubilata zagrają jeszcze Moniqa Adams, Arsen, Jacob Peeker oraz Lucas Rose. Obecność patologii de luxe z pierwszego rzędu obowiązkowa!

Target One Festival 2023 – bilety

Co z wejściówkami? Obecnie są dostępne w cenach 169 zł (standard) i 499 zł (VIP). Dostępne są także opcje z polem namiotowym bądź przyjazdem kamperem. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.


foto: Erzet Arts

ultra

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?