Popularne hity, ale to hardstyle – część 4

Przed Wami kolejna – czwarta już – dawka motywów z różnych gatunków, które otrzymały swoje hard dance’owe wersje.

sunrise

Wykorzystywanie znanych motywów w świecie muzyki jest niezwykle popularne. Co jakiś czas otrzymujemy odświeżenia starych popularnych klasyków, do których z wielu ma nas sentyment. W tej serii artykułów na warsztat weźmiemy znane utwory ze świata muzyki, które zostały adoptowane do klimatów harder styles. Zobaczymy więc, jakie motywy dobrze przyjęły się w hardowym środowisku. W ubiegłym tygodniu zaprezentowaliśmy trzecią część, teraz przyszedł czas na kolejną odsłonę znanych utworów w hardstyle’owej odsłonie.


Delerium feat. Sarah McLachlan – Silence (Brennan Heart Remix)

Dla fanów muzyki trance “Silence”, za którym stoi Delerium jest jednym z najbardziej kultowych utworów w historii. Teraz wokal Sarah McLachlan został dostosowany do 150 BPM za sprawą Brennana Heart’a. Hardstyle’owa odsłona “Silence” jest całkiem przyjemna, choć zatwardziałych fanów muzyki trance może produkcja nie przekonać.

kalendarz

The Chainsmokers – Don’t Let Me Down (Hardwell & Sephyx Remix)

Jeden z hitów amerykańskiego duetu The Chainsmokers również doczekał się hardstylowej odsłony. Za tą odpowiadają Sephyx oraz Hardwell, który raz na jakiś czas wydawał hardowe tracki, dobrze wyczuwając hype na tego typu muzykę. Oficjalny teledysk “Don’t Let Me Down” na YouTube wyświetlono 1,7 miliarda razy. Nic więc dziwnego, że interpretacja Holendrów cieszyła się również sporym powodzeniem.

kalendarz

Da Tweekaz feat. David Spekter – Circle Of Life

Pisaliśmy już nieraz, że duet Da Tweekaz lubi korzystać z muzyki znanej z różnych filmów. Tym razem padło na motyw jednego z najbardziej znanych filmów na całym świecie. Mowa oczywiście o Królu Lwie, który to w 2019 roku otrzymał odświeżoną wersję. Z tej okazji norweski duet postanowił zaprezentować światu hardstyle’ową wersją dobrze znanego “Circle Of Life”. Efekt możecie przesłuchać poniżej.

D-Block & S-te-Fan – Bla Bla

Chyba każdy z nas zna jeden z największych hitów Gigi D’Agostino “Bla Bla Bla”. Utwór, który ma ponad 20 lat, chyba każdy wspomina z uśmiechem na twarzy. Znany motyw odświeżył duet D-Block & S-te-Fan – świeża wersja po raz pierwszy została zaprezentowana w 2018 roku. Na wydanie musieliśmy poczekać niespełna dwa lata – ostatecznie kawałek ukazał się jako free download.

sunrise

Luminite & MC Focus – Final Countdown

Końcowe odliczanie to klasyk lat 90′, który grany jest do dziś. Bardzo często utwór zespołu Europe jest grany tuż przed północą w sylwestrową noc. Nie mogło więc zabraknąć wersji dla familli hard dance. Za tę odpowiadają Luminite & MC Focus. Jeśli ktoś liczył na lekkie granie, może się srogo rozczarować – “Final Countdown” został mocno podkręcony.

Kolejna część tej serii już za tydzień!

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?