kontakt

Ten rok z pewnością nie zostanie najlepiej zapamiętany, jednak mimo wszystko można z niego wyłowić coś pozytywnego. Jedną z nich jest wielki powrót Portera Robinsona, który długo kazał nam czekać na dawkę nowej muzyki pod swoim głównym aliasem. Amerykanin wydał do tej pory dwa single z nadchodzącego albumu “Nurture“. Jednym z nich jest kawałek “Get Your Wish“, który doczekał się ostatnio dwóch oficjalnych remixów.

Tak było, nie zmyślam

Pierwszy z nich stworzony przez amerykański zespół Anamanaguchi pojawił się w sieci w dniu urodzin, dwudziestoośmiolatka. Drugi zaś ukazał się nieco później, a stworzył go… na pewno nie Porter Robinson. Nie, w tym momencie nie robimy sobie żartów – za kolejną interpretację “Get Your Wish” odpowiada DJ NOT PORTER ROBINSON.

Jest to oczywiście żart ze strony autora, który postanowił sam zremiksować swój singiel. Amerykanin nadał autorskiemu numerowi nieco więcej dynamiczności, przez co o wiele łatwiej będzie mógł wkomponować się w sety DJskie. Widać, że u Portera wysokie poczucie humoru i wysoki skill produkcyjny idą ze sobą w parze.

kontakt