porter_robinson

Porter Robinson coraz bliżej wydania długo zapowiadanego albumu. Nowy singiel jeszcze w styczniu

Amerykański DJ i producent Porter Robinson zapowiedział kolejny singiel z płyty “Nurture”. Jego premiera jeszcze w styczniu.

reklamuj_sie

Już niedługo minie równo rok od momentu, kiedy Porter Robinson oznajmił światu swój wielki powrót. Przy okazji zapowiedział swój drugi album “Nurture“, który miał ukazać się w zeszłym roku. Niestety znacznie się to przedłużyło i do tej pory nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery. Wszystkie ślady na ziemi wskazują jednak, że zbliża się ona wielkimi krokami. Od pewnego czasu wiemy, że album został już skończony w 100%. Amerykanin nie zwleka już więcej i zapowiada premierę kolejnego singla z płyty.

Tym razem przyszła pora na numer “Look At The Sky“, który wielu może kojarzyć z seta Portera na Secret Sky Festival. Amerykaninowi udało się stworzyć bardzo chillowy kawałek, który dobrze wpasowuje się w koncepcje jego albumu. Premiera tego tracka, który notabene jest już czwartym promującym najnowsze wydawnictwo Amerykanina już za kilka dni – konktetnie już 27 stycznia!

Na ten moment “Nurturezapowiada się na jedno z najciekawszych wydań tego roku. Czekamy na więcej informacji dotyczących samej płyty oraz – przede wszystkim – na długo wyczekiwaną datę premiery.

reklamuj_sie

Total
19
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?