Członek Above & Beyond z dwiema nowymi premierami w drodze do wydania solowego albumu

“Deeper Tales” Paavo Siljamäkiego zbliża się coraz większymi krokami. Pojawi się na nim między innymi collab Fina ze Spencerem Brownem.

sunrise

Niedawno ekscytowaliśmy się ogłoszeniem pierwszego solowego albumu Paavo Siljamäkiego z Above & Beyond (“Deeper Tales”) oraz pierwszym singlem, a konkretnie remiksem, który Fin stworzył ze szwedzkim duetem Anamē dla Kyana i jego utworu “Lonely River”. Teraz Anjunabeats przygotowało dla nas kolejne dwie premiery z nadchodzącego wydawnictwa. Obie są potężnymi rarytasami dla fanów melodyjnych, progresywnych rytmów. Jedną z nich jest “Polar Bears” – collab Paavo ze Spencerem Brownem, znanym artystą wytwórni Above & Beyond, a od niedawna twórcą własnego labelu, diviine.

“Polar Bears” to jeden z pierwszych tanecznych numerów, nad którymi zacząłem pracować po niemal dwuletniej przerwie od tego rodzaju muzyki.

Spencer był przy mnie w trakcie wielu moich wielkich życiowych zmian, wspierał mnie i rozumiał, jego motywowanie, mądrość i muzyczny geniusz bardzo mi pomagały. Spotkaliśmy się w jego studio w 2021 roku i tak narodziło się “Polar Bears”.

Paavo Siljamäki (P.O.S)

Ten numer był jednym z najbardziej oczekiwanych utworów, który zamykał moje ostatnie sety i dostarczał mnóstwo uśmiechu na parkiecie.

Spencer Brown

Prawie trzy lata temu, w czerwcu 2020 roku, amerykański producent, który debiutował w labelu Avicii’ego (Le7els), w wywiadzie dla Billboardu wyznał prawdę o swojej orientacji, bardzo szeroko opisując własną przeszłość, łącznie z czasem dojrzewania oraz początkami przygody z muzyką.

kalendarz

Moja kariera i wdzięczność, która z nią nadeszła, nie lśniła, dopóki nie nauczyłem się kochać siebie. A zanim zacząłem kochać siebie, musiałem zaakceptować siebie. Musiałem się dogadać z każdą częścią siebie, również z moją seksualnością.

Jestem gejem. Jest to znacznie łatwiejsze do powiedzenia dziś, niż choćby kilka lat temu. I choć nigdy publicznie temu nie zaprzeczałem, to nigdy też nie mówiłem o tej stronie mojej osobowości. Już nigdy nie będę żył w strachu.


Spencer Brown

Oświadczenie Amerykanina spotkało się głównie z pozytywnym odbiorem środowiska, czyli jego fanów i innych twórców, łącznie z Above & Beyond oraz całego labelu Anjunabeats. Wspominamy tutaj o tym wydarzeniu, ponieważ Paavo Siljamäki zapowiada “Deeper Tales” jako wydawnictwo o odnajdywaniu siebie w naturze. Dlatego Spencer wydaje się idealnym wyborem na współproducenta choćby jednego utworu. Nie tylko światopoglądowo, ale – chyba przede wszystkim – stylistycznie.

ultra

Drugim kawałkiem z nowej EPki P.O.S.’a jest solowe “Thunder & Sunshine”, które można było usłyszeć już w zeszłorocznym secie Above & Beyond dla Cercle w kolumbijskim Guatape, a także na kompilacji “Anjunabeats Volume 16”.

sunrise

Ze strony Anjunabeats cały czas czekamy na datę wydania, pełną tracklistę oraz start przedsprzedaży albumu “Deeper Tales”. Mamy nadzieję, że premiera dwóch nowych produkcji, znacznie przybliża nas do wysłuchania tego krążka w całej okazałości.

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?