Post-Eurowizyjne trasy koncertowe. Loreen, Alessandra i Voyager wystąpią w Polsce

Artyści biorący w tegorocznej Eurowizji już wkrótce odwiedzą nasz kraj. Będziemy mieli więc okazję sprawdzić ich szerszy repertuar.

sunrise

Za nami kolejna już edycja Eurowizji. Konkurs, który wywołuje skrajne emocje gromadzi co roku przed odbiornikami miliony oglądających. Dla największych fanów inicjatywy zabawa zaczyna się na tygodnie przed półfinałami, podczas śledzenia krajowych preselekcji. W Polsce nie obyło się bez kontrowersji, gdyż zamiast faworyta publiki – Jann‘a – do Wielkiej Brytanii wysłano Blankę. Nasza reprezentantka – mimo iż skazywana na porażkę – dotarła do finału, zajmując w nim 19. miejsce, co stanowi w naszej historii występów całkiem dobry wynik.

Tegoroczną Eurowizję zwyciężyła Loreen z utworem “Tattoo”. Był to drugi jej triumf – 11 lat temu sztuka ta udała się jej za pomocą singla “Euphoria”. Niedługo będziemy mogli ją usłyszeć w Polsce. Swój koncert dla stołecznej publiki również da jedna z faworytek publiczności – Alessandra, a także reprezentanci Australii – zespół Voyager.

kalendarz

https://www.youtube.com/watch?v=BE2Fj0W4jP4

Stolica pełna “Euphorii”

2012 stał pod znakiem utworu, który wygrał 57. Konkurs Piosenki Eurowizji. Mowa tu o kompozycji “Euphoria” od Loreen. Do popowego hitu z EDMowym zacięciem chętnie się wraca aż po dziś dzień. W tym roku szwedzka artystka postanowiła ponownie wziąć udział w Eurowizji, tym razem wygrywając z propozycją o nazwie “Tattoo”. Oba utwory, jak i inne propozycje z repertuaru Lorine będzie można usłyszeć w Polsce jeszcze w tym roku. Popowa gwiazda odwiedzi stołeczny klub Stodoła 16 listopada 2023 roku. Bilety obecnie dostępne są w przedsprzedaży na platformie Ticketmaster jedynie dla klientów banku Citi Handlowy. Ogólna sprzedaż rozpocznie się 26 maja pod tym linkiem.

kalendarz

https://www.youtube.com/watch?v=Pfo-8z86x80

Norweska królowa w Hydrozagadce

Chwilę później fani Eurowizji w Polsce będą mogli usłyszeć tegoroczną reprezentantkę Norwegii. Alessandra podbiła serca słuchaczy utworem “Queen of Kings”. Artystka wyrusza w trasę koncertową o tej samej nazwie, w ramach której odwiedzi Warszawę. Już 1 lutego 2024 Alessandra Mele zagra w klubie Hydrozagadka. Bilety w cenie 99 zł kupicie za pośrednictwem platformy Ticketmaster.

https://www.youtube.com/watch?v=zt7U0-N1mlk

Gitarowe zacięcie z Australii

Nie tylko damskie postaci zjawią się w Polsce. Do Polski również dotrze reprezentant z drugiego krańca świata. Mowa tu o zespole Voyager, którzy na Eurowizji zaprezentowali się z singlem “Promise”, który mieszał gitarowe, rockowe granie z elektronicznym zacięciem. Panowie działają od ponad 20 lat, przez co na swoim koncie mają mnóstwo materiału – w tym aż siedem albumów studyjnych. Będzie z czego wybierać do setlisty polskiego koncertu, który będzie miał miejsce 5 października w klubie VooDoo. Wejściówki w cenie 75 zł są do nabycia na stronie organizatora.

sunrise

https://www.youtube.com/watch?v=aqtu2GspT80

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?