post malonee

Post Malone wydaje czwarty album. Znamy szczegóły “Twelve Carat Toothache”

Po długim czasie oczekiwania, nareszcie poznaliśmy szczegóły dotyczące nowego albumu od Post Malone’a – “Twelve Carat Toothache”.

reklamujsie

Post Malone to artysta, którego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Ba, swego czasu Sam Feldt zdecydował się na stworzenie utworu o takiej samej nazwie jak alias rapera. W rezultacie taki zabieg przyniósł ogromny sukces trackowi, i można było usłyszeć go dosłownie wszędzie. Jeśli o dużych sukcesach mowa, to tak o swoich pierwszych trzech albumach może wyrażać się właśnie Post Malone. Każdy album, jaki został wydany przez twórcę “rockstar”, zbierał wysokie noty, a w szczególności ten debiutancki. Przyszedł jednak czas na kolejny rozdział w wydawniczej karierze utalentowanego rapera. Już niedługo – bo 3 czerwca – swoją premierę będzie miał kolejny krążek, zatytułowany “Twelve Carat Toothache”.

Nowy repertuar od Post Malone’a

Album będzie trwał łącznie około 45 minut i zawierał 14 utworów, w tym wydane jakiś czas temu solowe “Motley Crew” oraz “One Right Now” współtworzone wraz z The Weeknd. Większość nowych produkcji będziemy mogli usłyszeć dopiero w dniu premiery.

Twelve Carat Toothache jest krótszym formatem z mniejszą ilością piosenek, lecz z takimi, które mówią więcej o życiu, jak się w tej chwili czuję, o wzlotach i upadkach, nieładu i w pewnym sensie dwubiegunowym aspekcie bycia artystą w mainstreamie.

Post Malone dla Billboard

Live na Instagramie

Wyżej wymienione single nie są jednak jedynymi, jakie znamy, a jakie zostaną umieszczone w finalnej wersji albumu. Parę dni temu na Instagramie artysty odbył się live, na którym niespodziewanie Posty zaprezentował nam efekty jego długiej pracy. Raper zdecydował się na uchylenie rąbka tajemnicy i puścił cztery utwory, które zawierają kolaboracje Post Malone’a z takimi artystami jak Doja Cat, The Kid LAROI czy Roddy Ricch. Przecieki mówią również, iż na albumie mogą znaleźć się produkcje z Quavo – “Good Morning” oraz Ty Dolla $ign – “My Friends”. Czy w “Twelve Carat Toothache” ujrzymy jeszcze jakieś większe kolaboracje, na poziomie tych z “Hollywood’s Bleeding”? O tym przekonamy się już za niedługo.

Wszystkie utwory zaprezentowane przez Amerykanina można odsłuchać na Soundcloudzie.reklamujsie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?