Praga Centrum serwuje mocny weekend. Wystąpią Oxia i Purple Disco Machine

Oxia i Purple Disco Machine wystąpią w klubie Praga Centrum dla osób, które na FEST Festival nie pojechały.

kalendarz

Co prawda festiwalowy sezon jest w pełni, a wielu wielbicieli elektroniki z pewnością nadchodzące dni spędzi na terenie Parku Śląskiego na FEST Festival. Jednak Warszawa nie próżnuje i serwuje solidne nazwiska dla tych, którzy zdecydowali się zostać w stolicy. Jak to już miało wcześniej miejsce w Pradze Centrum, możemy liczyć na elektronikę z wysokiej półki. Kto wystąpi w ten weekend na ulicy Szwedzkiej?

Piątek – OXIA i Simina Grigoriu

Na ostatnią chwilę Follow The Step zaserwowało niemałą bombę dla mieszkańców stolicy i okolic. W murach Pragi Centrum zawita Oxia oraz Simina Grigoriu. W ramach lokalnego wsparcia za decki wejdzie Gigi.

emuze.me

Olivier Raymond aka Oxia znany jest z legendarnej produkcji “Domino”. W swoich setach głównie się skupia na klimatach techno. Jego selekcja podbiła serca bywalców zeszłorocznego Undercity czy pierwszej edycji FEST Festiwalu. Nic dziwnego, że po niecałym roku ponownie go gościmy na naszych ziemiach. Druga z headlinerek również jest ciekawym muzycznym kąskiem. Simina jest przebywającą aktualnie w Berlinie DJ-ką, producentką i założycielką wytwórni Kuukou. Prywatnie żona samego Paula Kalbrennera będzie występować tej samej nocy.

Wejście na wydarzenie w pierwszej puli kosztuje jedyne 40 zł. Bilety można na zakupić na platformie Going. Aktualne informacje na temat imprezy znajdziecie na Facebooku.

ultra

Sobota – Purple Disco Machine

Tino Piontek o ironio przejmie parkiet Pragi Centrum w sobotę. Już 13 sierpnia producent, który stale podbija streamingi i radia nowymi, housowymi hitami, zagra ponownie dla polskiej publiki. Rok temu mogliśmy go zobaczyć na FEST Festivalu, zaś w tą sobotę Niemiec zawita do stolicy. Na supporcie Marcin Krupa i Duszne Granie.

Bilety dostępne są w przedsprzedaży internetowej. Aktualnie dostępna jest trzecia pula w cenie 99 zł, którą możecie zakupić na tej stronie. Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie na wydarzeniu na Facebooku, o tutaj.

emuze.me

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?