Przed nami ostatnie miesiące Printworks. Londyński klub ogłosił lineup finałowego sezonu

Printworks zostanie zamknięte w 2023 roku. Nim to nastąpi, na klubowiczów czekają wyjątkowe wydarzenia wieńczące działalność klubu.

sb

Printworks to uznany klub nocny znajdujący się w Londynie. Otwarty nie tak dawno, bo zaledwie w 2017 roku, swoim industrialnym klimatem szybko wkradł się w łaski klubowiczów. Nie bez powodu też wiele razy znalazł się w rankingach topowych klubów na świecie. Niestety w tym roku oficjalnie potwierdzono, że to kultowe już miejsce zostanie zamknięte. Przed nami ostatni sezon funkcjonowania tego miejsca, który zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Ogłoszono imponujący zestaw ostatnich wydarzeń i skład artystów, którzy sprawią, że będą to z pewnością godne, ostatnie miesiące działalności.  

Decyzja o zamknięciu

Kilka miesięcy temu oficjalnie ogłoszono, że miejsce w którym działa Printworks ulegnie przebudowie i zostanie przekształcone w przestrzeń biurową oraz sklepy. W związku z tym klub oficjalnie zamknie się w 2023 roku. Wiadomo z opublikowanego niedawno oświadczenia, że podjęto się rozmów dotyczących ewentualnego powrotu Printworks w przyszłości, po zakończeniu przebudowy. Nie ma co do tego zdarzenia jednak jakiejkolwiek pewności. Pewne jest natomiast to, że póki co przyjdzie nam się pożegnać z tym miejscem, a nadchodzące miesiące kończą działalność znanego londyńskiego klubu.

Finałowy sezon

Aby hucznie zakończyć swoją sześcioletnią działalność i ku otarciu łez klubowiczów, ogłoszono szczegóły imponującego, finałowego sezonu w Printworks. Już sam początek zapowiada się ciekawie. To za sprawą projektu KX5, który tworzą Kaskade i deadmau5, a ten przejmie Printworks w czasie jednego z wieczorów w lutym. W tym samym miesiącu Londyn odwiedzi także znany m.in. z Sunrise Festival projekt ANTS z takimi artystami jak Andrea Oliva czy Nic Fanciulli. Dalej nie zabraknie też pokazu labelu KNTXT na czele z Charlotte de Witte oraz Drumcode Adama Beyera. A to wszystko jest tylko niewielkim fragmentem tego, czego można się spodziewać. Kilka kart wciąż nie zostało jeszcze odkrytych. Nie znamy chociażby szczegółów weekendu zamknięcia zaplanowanego na dni od 30 kwietnia do 1 maja. Natomiast pełną listę nadchodzących (i ogłoszonych) wydarzeń w Printworks można znaleźć tutaj.

sb

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?