Projekt EXHALE zawita do Polski. Amelie Lens i spółka zagrają 14-godzinny rave w stolicy

Amelie Lens wraz z innymi uznanymi twórcami techno wystąpi w ramach projektu EXHALE już w maju w Warszawie.

silesia beats

Techno to gatunek, który w ostatnich latach stał się bardzo popularny, także w naszym kraku. Artyści prezentujący ten gatunek nie dość, że są na fali, to jeszcze grają na głównych scenach najważniejszych imprez. Jedną z takich artystek jest Amelie Lens. Belgijka wraz ze swoim projektem EXHALE jeszcze w tym roku zawita do Polski.

14 godzin techno

O przyjeździe do Polski projektu EXHALE dowiedzieliśmy się już pod koniec lutego. To wtedy miało miejsce oficjalne ogłoszenie daty imprezy. Ponad 14-godzinny event z muzyką techno odbędzie się już 12 maja w warszawskim centrum kongresowym EXPO XXI. Znamy pełny skład imprezy – prócz gospodyni, czyli Amelie Lens, której w ubiegłym roku nie udało się dotrzeć na Instytut Festival, wystąpi też jej mąż Farrago, Klangkuenstler a także Anetha. Cały lineup EXHALE Warsaw znajdziecie poniżej.

jay_cluss

EXHALE Warsaw – lineup
Ahl Iver
Airod
Amelie Lens
Anetha
Daria KolosovaDla
Farrago
Fjaak DJ
Klangkuenstler
Milo Spykers
Raven
Umut Sefiloglu

ultra

Bilety w sprzedaży

Bilety na pierwszą w Polsce imprezę EXHALE są już w sprzedaży. Aktualnie można zakupić wejściówki z drugiej puli za 189 zł + opłata (niecałe 5 zł). Za kwotę 399 zł można zakupić ekskluzywną wejściówkę z wejściem na backstage, gdzie będzie osobny bar i toalety. Wszystkie wejściówki można zakupić tutaj. Warto się pośpieszyć, bo te mogą się rozejść w błyskawicznym tempie.

kalendarz

silesia beats

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?