SI US PLAU

Nicky Romero wraz z ekipą Protocol Recordings mają za sobą bardzo intensywne miesiące. Wydawać by się mogło, że w czasach koronawirusa znajdźcie się chwila na oddech – jednak nie u nich. Praktycznie co tydzień nakładem labelu ukazują się bowiem nowe utwory albo remixy. Złożyło się to między innymi na przekroczenie bariery okrągłych 200 release’ów.

Groove razy pięć

Wydania najczęściej są pojedynczymi singlami, ale czasem pojawiają się szersze formy. Tym razem jest to EPka, na którą składa się aż pięć premier, realizowanych od poniedziałku, dzień po dniu. Proces emisji Protocol Grooves Pt. 1 rozpoczął się w poniedziałek, od utworu “They Don’t Know”, za którym stoją CAMARDA oraz Almero.

Jak sama nazwa wskazuje, w składance znajdziemy głównie groove, ale nie tylko. Składanka zawiera również klimaty tech house, house, oraz progressive.

W kolejnych dniach światło dzienne ujrzały kolejne propozycje:

Stefano Iezzi & Joe C – Hot (wtorek)

GIORG & Santez – In Your Soul (środa)

Soulvation – Gonna Make You Feel It (czwartek)

EPkę domknie “Waiting For Run”, czyli utwór, za który odpowiedzialni są Mosimann i VY•DA.

Ciekawe podejście

Forma wydawnicza naprawdę nieszablonowa i za to warto docenić planistów Protocol. Podobnie zresztą, jak samych twórców, którzy wysmażyli sporo dobrego grania, a którego niestety w ostatnich latach coraz mniej. To jest rzecz, którą warto sprawdzić!

SI US PLAU