Purple Disco Machine prezentuje nowy singiel. Już wkrótce usłyszymy go na żywo w Polsce

Niemiecki producent zaprezentował nowy singiel, zatytułowany “Beat Of Your Heart”, którego na pewno nie zabraknie na jego występach w Polsce.

2sher

To są dobre lata dla Tino Piontka. Niemiecki producent znany jako Purple Disco Machine w czasach pandemicznych niesamowicie mocno zyskał na rozpoznawalności, dzięki czemu teraz jego utwory prawie jeden po drugim podbijają stacje radiowe. Nic dziwnego – wszak jego pogląd na brzmienia disco przyjemnie urozmaica mainstreamowy krajobraz. Całkiem niedawno mogliśmy usłyszeć na playlistach jego współpracę z formacją Nothing But Thieves i brytyjskim producentem o pseudonimie Duke Dumont…

…następnie Niemiec dowiózł oficjalny remiks dla kultowego zespołu The Rolling Stones…

emuze.me

…a teraz przychodzi czas na świeży singiel, który powoli zaczyna być grywany przez rozmaite radiostacje.

Niemiec spotyka Islandkę

Twórca zza zachodniej granicy tym razem połączył siły z islandzką wokalistką o pseudonimie ÁSDÍS. Ich wspólny kawałek nosi tytuł “Beat Of Your Heart” i jest dokładnie tym, czego z pewnością oczekują jego fani. Dostaliśmy więc kawał radiowego disco house’u, z którego przecież Purple Disco Machine jest dobrze znany.

ultra

ÁSDÍS przysłała mi wokale i od razu zakochałem się w jej głosie. Chciałem wydać ten utwór jako singiel. Później nagraliśmy go razem ponownie w moim studiu w Dreźnie, to było naprawdę świetne.

Purple Disco Machine

Jesteśmy więcej niż pewni, że tego numeru nie zabraknie podczas polskich koncertów Purple Disco Machine. A te odbędą się już 24 października w warszawskiej Progresji oraz 25 października w krakowskim Studiu. Więcej informacji na temat wydarzeń znajdziecie pod tym linkiem. Zaś poniżej możecie odsłuchać najnowszą propozycję niemieckiego twórcy.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?