Q-Dance bierze na warsztat największe klasyki hardstyle’u. Na pierwszy rzut – D-Block & S-te-Fan

Seria “Qlassics” opowiada o największych i najbardziej znanych hardstyle’owych utworach. W pierwszym odcinku zobaczymy duet D-Block & S-te-Fan.

kalendarz

Q-Dance to jedna z najbardziej znanych agencji eventowych na całym świecie i największa organizacja zajmująca się tzw. harder styles. To właśnie ta marka odpowiada za takie eventy jak Defqon.1 czy Qlimax, na który możecie wybrać się wspólnie z HardTripami (szczegóły tutaj). Teraz agencja za pomocą nowego formatu video postanowiła przybliżyć licznym fanom hardstyle’u kulisy powstawania największych klasyków gatunku.

W pierwszym epizodzie serii o nazwie Qlassics znaleźli się D-Block & S-te-Fan, którzy już tej jesieni wystąpią w Łodzi podczas polskiej edycji I AM HARDSTYLE. Holenderski duet opowiedział o swoim utworze “Music Made Addict“, który stał się dla nich prawdziwym gamechangerem. Panowie opowiadają między innymi o tym, skąd znaleźli wokal, który w oryginalnej wersji brzmiał zupełnie inaczej.

kalendarz

W ponad dziesięciominutowym materiale swoje miejsce mają nie tylko sami twórcy – swoje opinie o wydanym nakładem Scantraxx Evolutionz w 2009 roku utworze wyrazili również DJ Isaac, Sound Rush czy The Prophet, który osobiście zremiksował klasyk muzyki hardstyle.

ultra

Nowa seria filmów to nie lada gratka dla starych fanów muzyki hardstyle, którym Q-Dance z okazji swoich dwudziestych urodzin przypomni największe hity, które stały się klasykami gatunku. Jest to również dobra okazja dla nieco młodszych fanów, by mogli poznać genezę tego zyskującego na popularności nurtu muzyki elektronicznej. Pierwszy epizod Qlassics znajdziecie poniżej.

kalendarz

kalendarz

Total
39
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?