Qlimax 2019 – Headhunterz i D-Block & S-Te-Fan na czele lineup’u!

23 listopada holenderskim miastem Arnhem zawładnie Hardstyle. Właśnie wtedy odbędzie się kolejna edycja Qlimax. Znamy już pełny lineup!

kalendarz

Qlimax to impreza znana nie tylko fanom muzyki hardstyle. Event, za który odpowiada marka Q-Dance cieszy się sporym zainteresowaniem, również wśród Polskich fanów, którym wyjazd na imprezę organizuje ekipa HardTripy. Dziś organizatorzy ogłosili pełny lineup nadchodzącej edycji.

Już jakiś czas temu na social mediach festiwalu zostały opublikowane grafiki sugerujące, jakich artystów ujrzymy 23 listopada na stadionie w Arnhem. W komentarzach – jak nietrudno było się domyślić – wynikła dyskusja i spekulacje odnośnie tego, kto pojawi się w tegorocznym lineupie.

kalendarz

Część z tych podpowiedzi była łatwa do odgadnięcia, lecz nie zabrakło niespodzianek. O ile każdy będący w temacie spodziewał się Headhunterza czy bliźniaków Sound Rush, o tyle sporym zaskoczeniem okazało się dokooptowanie Radical Redemption – wszak z podpowiedzi nie wynikało, że młody Holender miałby zagrać na tegorocznym Qlimax’ie. Jest to spora niespodzianka, która została pozytywnie przyjęta przez fanów.

ultra

Poniżej prezentujemy pełny skład lineupu:

QLIMAX 2019 – LINEUP
Sound Rush
B-Front
Keltek
Ran-D
Radical Redemption
D-Sturb
D-Block & S-te-Fan
Headhunterz
Miss K8
Rejecta
MC Villain

kalendarz

Całe zestawienie wygląda naprawdę imponująco. Nie brakuje czołowych postaci muzyki hardstyle, tradycyjnie też pojawili się reprezentanci nurtu hardcore w tym urodziwa Ukrainka Miss K8, która najprawdopodobniej zamknie całą imprezę. Każdy fan cięższych brzmień znajdzie więc coś dla siebie.

Jeśli chcielibyście wybrać się na Qlimax, to wciąż można ruszyć wspólnie z ekipą HardTripy, która zapewnia bezpośredni dojazd na teren imprezy wraz z wejściówkami, o które w standardowej sprzedaży bardzo ciężko. Cały czas można się zapisywać, więcej na ten temat tutaj.

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?