qlimax

Qlimax 2021 z plejadą topowych postaci hardstyle’u. Znamy lineup imprezy!

Najtłustsze koty z różnych styli hard dance – tak można określić lineup Qlimax 2021. Impreza już 20 listopada w holenderskim Arnhem.

kalendarz

Listopad to miesiąc, który fani harder styles kojarzą z jednym wydarzeniem – a jest nim Qlimax. To właśnie w tym miesiącu odbywa się jedno z największych wydarzeń muzyki hardstyle. W tym roku, z powodu nałożonych obostrzeń impreza odbędzie się w ciągu dnia i zakończy się o godzinie 23:00. Dodatkowo, znajdujący się w Arnhem stadion GelreDome będzie mógł zostać wypełniony w 75%. Mimo to możemy spodziewać się sporych tłumów głodnych muzyki hardstyle z najwyższej półki.

Mieszanka wybuchowa

Na niespełna miesiąc przed wydarzeniem poznaliśmy lineup tej kultowej imprezy. To, co jest warte ujęcia w tym temacie, to kwestia różnorodności – w składzie nie brakuje reprezentantów wielu odłamów sceny hard dance. Oczywiście swoje miejsce ma także twórca oficjalnego hymnu tegorocznej edycji – Ran-D.

kalendarz

Qlimax 2021 – lineup

Zany
The Qreator
Sound Rush
D-Block & S-te-fan
Ran-D
Sub Zero Project
Rebelion
D-Sturb & Act of Rage
Sefa
MC Villain

kalendarz

Będziemy na miejscu

Jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem do Arnhem, mamy dobrą wiadomość. Zaprzyjaźnione Hardtripy organizują polski wyjazd na Qlimax i mają wolne miejsca, choć ich ilość jest już bardzo ograniczona. Szczegóły znajdziecie tutaj. Dla tych, których zabraknie w Arnhem też mamy dobrą wiadomość. Redakcja Shining Beats również wybiera się na tegoroczny Qlimax, skąd przygotuje obszerną relację. Obserwujcie więc nasze social media na bieżąco, bo będzie co śledzić w przyszłym miesiącu!

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?