Tegoroczny Qlimax będzie dostępny na… Netflixie. Prezent pod choinkę dla fanów hardów!

Wyjątkowe hardstyle’owe show, które miało swoją premierę pod koniec listopada, ma pojawić się na platformie Netflix.

kalendarz

Qlimax to jedna z najbardziej cenionych imprez przez fanów hard dance. Tegoroczna edycja z wiadomych wszystkim powodów została przeniesiona do wirtualnego świata. W przeciwieństwie do czerwcowego Defqon.1, tym razem event został zorganizowany w systemie PPV. Dla tych, którzy nie wykupili i przegapili święto muzyki hardstyle, mamy dobrą wiadomość. Agencja Q-dance przekazała, że wkrótce udostępni wideo.

Niecodzienna platforma

Film z show, które zostało zaprezentowane premierowo 28 listopada, zostanie udostępnione na platformie Netflix. To niecodzienne wydarzenie, gdyż zazwyczaj większość transmisji trafiała na YouTube. Tym razem jednak Q-dance doszło do porozumienia ze światowym gigantem streamingowym. Co prawda na platformie można znaleźć już dokumenty powiązane z muzyką elektroniczną, lecz show w takiej formie pojawi się tam po raz pierwszy.

emuze.me

Jesteśmy dumni, że Qlimax The Source będzie pierwszym w historii hardstyle show na Netflixie. Miłośnicy hardstyle’u z całego świata mogą stać się częścią tego świętego rytuału. Lockdown właśnie stał się dużo lepszy.

Q-dance

Na całym świecie?

Jak podkreśla agencja Q-dance, transmisja ma być dostępna na całym świecie już 22 grudnia, czyli za kilka dni. Zwróciliśmy się jednak z pytaniem do polskiego oddziału Netflixa z pytaniem, czy film będzie dostępny również nad Wisłą. Z informacji, jakie przekazał nam konsultant ciężko coś wywnioskować, gdyż otrzymaliśmy odpowiedź, że na chwilę obecną żadnych informacji nie mają. Mamy jednak nadzieję, że podczas przygotowań świątecznych będzie nam dane chwilę się zrelaksować przy wyjątkowym show, jakie zaprezentowali organizatorzy Qlimax.

emuze.me

ultra

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?