Qlimax w tym roku również w wersji wirtualnej. Nie będzie to zwykłe show

Pod koniec listopada będzie mieć miejsce wirtualna edycja eventu o nazwie Qlimax. Nie będzie to jednak zwykły online festival.

sunrise

Druga fala zarażeń koronawirusa w Europie sprawia, że nadal nie możemy liczyć na większe eventy. Twórcy jesiennych festiwali, podobnie jak ich letni koledzy, muszą więc dawać o sobie znać w internecie. Agencja Q-dance, która odpowiada za największe hardstyle’owe wydarzenia na świecie, po sukcesie naprawdę spektakularnej wirtualnej edycji Defqon.1, planuje kolejne wyjątkowe wydarzenie. Już pod koniec listopada odbędzie się wyjątkowa, bo wirtualna edycja Qlimax.

Transmisja niestety płatna

Jak zapowiadają organizatorzy, nie będzie to zwykłe wydarzenie transmitowane na żywo, lecz niezwykła audiowizualna podróż w mityczny świat Qlimax’u.

kalendarz

The Source to sześciorozdziałowa opowieść, która zaierze Cię w podróż w głąb dźwięku, podążając ścieżkami starożytnej mocy. Podróż, która pozwoli Ci odkryć nowe królestwa i rytuały, z których każdy zawiera własną ścieżkę dźwiękową stworzoną przez siedmiu legendarnych kapłanów z Qlimax.

Q-dance

Wirtualna edycja jednej z najbardziej znanych hardstylowych imprez odbędzie się 28 listopada. Dla tych, którzy oczekiwali, że spektakl będzie można obejrzeć za darmo mamy smutną wiadomość. Wzorem Tomorrowland Around The World, Q-dance transmisję przeprowadzi w systemie PPV. Koszt transmisji, którą będzie można wykupić już od soboty 31 października, wynosi 9,95 euro (około 45 złotych).

ultra

Lineup nieznany

Na chwilę obecną nie znamy jeszcze lineupu imprezy. Jakiś czas temu w sieci Headhunterz i B-Front mówili, że uczestniczyli w specjalnych nagraniach – ale po dziś dzień nie mamy oficjalnego potwierdzenia w lineupie. Ten drugi, wg fanów, wystąpił w filmie promującym wydarzenie obok takich artystów, jak Atmozfears czy Devin Wild. Być może jest to jakaś zapowiedź lineupu, lecz póki nie mamy oficjalnego potwierdzenia, jest to tylko wróżenie z fusów. Czy Ci artyści faktycznie wystąpią w niezwykłym wydarzeniu? O tym przekonamy się za jakiś czas.

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?