R3HAB i Michael Schulte idą za ciosem. Czy “Better Me” powtórzy radiowy sukces “Waterfall”?

Po dużym sukcesie “Waterfall” w naszym kraju, R3HAB i Michael Schulte wydają drugi wspólny kawałek, zatytułowany “Better Me”.

PDC

Takie to realia na naszej scenie są, że elektroniczni artyści ze światowego topu podbijają playlisty polskich radiostacji zazwyczaj przy okazji mocnego skrętu w stronę bardziej radio-friendly utworów. Przekonało się o tym już wielu twórców – a wśród nich jest także R3HAB. Holender od lat puka do drzwi czołowej dziesiątki rankingu DJ Mag Top 100 DJs, więc popularnością na świecie z pewnością się cieszy. Mimo to, polskie rozgłośnie uśmiechnęły się do jego muzyki szerzej dopiero teraz, a to za sprawą hitowego “Waterfall“. Singiel powstały we współpracy z niemieckim wokalistą znanym jako Michael Schulte był jednym z większych radiowych hitów czerwca i lipca. Kawałek ten osiągnął topkę airplay’a także w Czechach i Słowacji, zaś w Niemczech – pozycję numer 3.

Michael i Fadil postanowili pójść za ciosem i wydać kolejny wspólny kawałek. Najnowsza ich propozycja nazywa się “Better Me” i po raz kolejny ujawnia zamiłowanie Niemca do łączenia tanecznych brzmień z klimatami przystępnymi dla słuchacza radia.

emuze.me

Uwielbiam śpiewać do tanecznych bitów, więc kontynuowanie tej podróży z R3HABem wydaje się być odpowiednie. „Better Me” opowiada o uświadomieniu sobie, że mając w swoim życiu odpowiednich ludzi, sam możesz stać się lepszą osobą.

Michael Schulte

Zapowiedź albumu

“Better Me” promuje nadchodzący album jednego z odnoszących największe sukcesy niemieckich muzyków. “Remember Me”, bo tak nazywa się to wydawnictwo, ukaże się już 29 września. Oprócz dwóch współprac z R3HAB’em znajdzie się tam między innymi collab z duetem YouNotUs, który w 2021 roku także podbił polskie rozgłośnie. W sumie znajdziemy tam 14 kawałków, z których sześć (w tym “Better Me”) jest już dostępnych. Wszystkie z nich możecie odsłuchać już teraz – znajdziecie je poniżej.

emuze.me

PDC

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?