R3hab i Skytech z zaskoczenia wydają wspólny remix. Tak brzmi nowa wersja “Flames”

Niedawno premierę miał wielki collab “Flames”, za który odpowiadają R3hab i Zayn. Holender wspólnie z naszym rodakiem Skytechiem stworzyli jego nową wersję.

sunrise

Całkiem niedawno premierę miał utwór “Flames”, collab R3HAB’a z mega gwiazdą – Zaynem, którego możecie kojarzyć chociażby z zespołu One Direction. Singiel, pokazujący nieco inną muzyczną stronę Fadila, zaczyna coraz śmielej przebijać się na listy przebojów.

Znając stylistykę, w jakiej zwykle obraca się Holender, mogliśmy spodziewać się wydania jeszcze jednej wersji tego dość spokojnego utworu. Długo na oficjalny remix czekać nie musieliśmy. Za jego produkcją stoi autor oryginału, który zaprosił do współpracy naszego rodaka, i prywatnie dobrego przyjaciela – Mateusza Dziewulskiego aka Skytech.

kalendarz

R3hab wstawił na swój instagramowy profil oficjalną okładkę i postąpił podobnie, jak w przypadku oryginału. Wrzutce towarzyszyła bowiem deklaracja, że remix “Flames” ukaże się od razu, jeśli liczba komentarzy przekroczy barierę dwóch i pół tysiąca.

ultra

O ile ostatnia akcja producenta jasno pokazała, że liczba komentarzy nie ma żadnego wpływu na premierę (utwór ukazał się dopiero kilka dni po osiągnięciu celu), o tyle tutaj stało się inaczej. Po północy – a więc kilkanaście godzin po ogłoszeniu – nowa wersja “Flames” zameldowała się w sieci.

Jak nietrudno było się domyślić, “VIP Remix“, bo tak dokładnie nazywa się ta wersja, ma większego kopa i posiada spory taneczny potencjał. Numer wpisuje się w nowe brzmienie polskiego producenta, o którym pisaliśmy już przy premierze singla “Saturday Night”. Mamy więc do czynienia z lekkim, future house’owym utworem, okraszonym przy okazji vocal chopami na dropie. O tym, jak w pełnej krasie brzmi ten numer, możecie przekonać się poniżej. Tam właśnie zostawiliśmy odnośnik do premiery-niespodzianki od Fadila i Mateusza.

sunrise

https://www.youtube.com/watch?v=L2azeeX95SQ

kalendarz

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?