R3HAB i… Zayn we wspólnym singlu. “Flames” będzie interesującym połączeniem popu i EDM

R3hab zapowiedział na swoich mediach społecznościowych nowy utwór z Zaynem, czyli dawnym wokalistą popularnego zespołu One Direction.

sunrise

R3HAB w ostatnich latach stał się niezwykle popularną marką, i to nie tylko wśród słuchaczy EDM. Duża w tym zasługa wydawanych przez niego od jakiegoś czasu utworów, które idealnie nadają się do grania w radiu. Jednym z flagowych przykładów jest chociażby odnoszące ogromny sukces “All Around The World (La La La)”.

Najnowsza produkcja Holendra pochodzenia marokańskiego może zrobić jednak jeszcze większy szum. Fadil zaprosił bowiem do współpracy Zayna, czyli dawnego wokalistę zespołu One Direction. Tego pana możecie kojarzyć chociażby z mającego na koncie miliard odsłuchów na YouTube utworu “Dusk Till Dawn”.

kalendarz

Żadnym odkryciem będzie, jeśli powiemy, że “Flames” nie będzie eventowym killerem, z których R3HAB był znany jeszcze parę lat temu. Będzie to raczej track nastawiony na sukces w stacjach radiowych i musimy przyznać, że zaproszenie do współpracy takiego nazwiska jak Zayn może w tym naprawdę pomóc.

kalendarz

Co ważne – nie będzie to jedyny featuring w tym utworze. Na nowym utworze Holendra pojawi się również brytyjski wokalista Jungleboi. Szykuje się nam więc naprawdę interesująca współpraca.

Kiedy dostaniemy “Flames”? R3hab na swoim instagramowym koncie napisał, że jeśli pod postem z oficjalną zapowiedzą będzie 25 tysięcy komentarzy, natychmiast wypuszcza kawałek na światło dzienne. Na ten moment zadeklarowana liczba została przebita – a kawałka jak nie było, tak nie ma. Miejmy jednak nadzieję, że pojawi się on jak najszybciej.

sunrise

kalendarz

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?