R3HAB odwołał swój warszawski koncert. Mimo to, warto dziś przyjechać do Progresji – nawet bez biletu!

W oświadczeniu znajdziemy powody odwołania występu, a także szczegóły zwrotu biletów – a te są przystępne jak nigdy dotąd na polskiej scenie eventowej.

silesia beats

Nie są to najlepsze informacje dla fanów muzyki elektronicznej, którzy naprawdę tłumnie zakupili bilety na dzisiejszy koncert R3HAB’a. Zaplanowany na 20 września w warszawskiej hali Progresja występ holenderskiego producenta z powodu odwołania lotu z Azji nie odbędzie się. Tym samym trasa koncertowa “All Around The World Tour” w pełnej krasie rozpocznie się dopiero 5 października w Oslo. Nowy termin polskiego występu R3HAB’a zostanie podany wkrótce.

Niestety, z powodu odwołania lotu z Azji, R3HAB odwołuje swój występ w Progresji. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zabookować nowy lot – okazało się to jednak niemożliwe.

R3HAB zwraca wszystkim pieniądze, abyście mieli wspaniały wieczór ze wspaniałymi talentami!
Powtarzamy – wszyscy, którzy kupili bilet, dostaną pełny zwrot!

Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności zarówno organizatorów, jak i wszystkich fanów, którzy planowali przybyć.

Wszyscy wchodzą za darmo. Dobrej nocy, kocham Was!

W tym miejscu warto podkreślić jeden istotny fakt – dzisiejsza impreza odbędzie się mimo absencji głównej gwiazdy. DJe znajdujący się w lineupie (a więc Skytech, DNF, Marnik, Matthew Hill, C-BooL, Waysons i Cityzen), jako że zwolnią się niemal 2 godziny czasu antenowego, będą mieli większe pole do popisu. Poniżej publikujemy nowe timetable dzisiejszego wydarzenia.

jay_cluss

21:00 opening
22:00 Waysons
23:00 Cityzen
00:00 C-BooL
01:00 Skytech
02:00 Marnik
03:00 DNF
03:45 Matthew Hill
04:30 koniec

ultra

Mamy jednak dobre wieści dla wszystkich mających bilety na to wydarzenie, którzy właśnie z powodu odwołania headlinera chcą zmienić swoje plany na dzisiejszy wieczór. Pieniądze za wejściówki zostaną zwrócone w całości, i to niezależnie od tego, czy się z nich skorzystało. Innymi słowy – osoby, które zjawią się dziś pod adresem Fort Wola 22 będą mogły brać udział w najeżonej mocnymi polskimi i zagranicznymi artystami EDM oraz pirotechniką, laserami i innymi efektami imprezie całkowicie za darmo!

SZCZEGÓŁY ZWROTU BILETÓW

silesia beats

Pieniądze za bilety kupowane przez system Go Out będą zwracane automatycznie. W celu uzyskania zwrotu za bilety kupione stacjonarnie należy zgłosić się do punktu zakupu.

W przypadku biletów sprzedawanych przez goingapp prosimy o przesłanie na support@goingapp.pl kodu biletu i informację, czy zwrot ma zostać wykonany na inny środek płatności, niż ten użyty przy zakupie biletów. Zwrotów dokonujemy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia. 

Impreza Cyb3rpvnk pres. All Around The World 2019 Tour odbędzie się zgodnie z powyższym programem i w związku z niedogodnościami jakich doznali fani jest imprezą bezpłatną.

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?