kontakt

Nie są to najlepsze informacje dla fanów muzyki elektronicznej, którzy naprawdę tłumnie zakupili bilety na dzisiejszy koncert R3HAB’a. Zaplanowany na 20 września w warszawskiej hali Progresja występ holenderskiego producenta z powodu odwołania lotu z Azji nie odbędzie się. Tym samym trasa koncertowa “All Around The World Tour” w pełnej krasie rozpocznie się dopiero 5 października w Oslo. Nowy termin polskiego występu R3HAB’a zostanie podany wkrótce.

Niestety, z powodu odwołania lotu z Azji, R3HAB odwołuje swój występ w Progresji. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zabookować nowy lot – okazało się to jednak niemożliwe.

R3HAB zwraca wszystkim pieniądze, abyście mieli wspaniały wieczór ze wspaniałymi talentami!
Powtarzamy – wszyscy, którzy kupili bilet, dostaną pełny zwrot!

Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności zarówno organizatorów, jak i wszystkich fanów, którzy planowali przybyć.

Wszyscy wchodzą za darmo. Dobrej nocy, kocham Was!

W tym miejscu warto podkreślić jeden istotny fakt – dzisiejsza impreza odbędzie się mimo absencji głównej gwiazdy. DJe znajdujący się w lineupie (a więc Skytech, DNF, Marnik, Matthew Hill, C-BooL, Waysons i Cityzen), jako że zwolnią się niemal 2 godziny czasu antenowego, będą mieli większe pole do popisu. Poniżej publikujemy nowe timetable dzisiejszego wydarzenia.

21:00 opening
22:00 Waysons
23:00 Cityzen
00:00 C-BooL
01:00 Skytech
02:00 Marnik
03:00 DNF
03:45 Matthew Hill
04:30 koniec

Mamy jednak dobre wieści dla wszystkich mających bilety na to wydarzenie, którzy właśnie z powodu odwołania headlinera chcą zmienić swoje plany na dzisiejszy wieczór. Pieniądze za wejściówki zostaną zwrócone w całości, i to niezależnie od tego, czy się z nich skorzystało. Innymi słowy – osoby, które zjawią się dziś pod adresem Fort Wola 22 będą mogły brać udział w najeżonej mocnymi polskimi i zagranicznymi artystami EDM oraz pirotechniką, laserami i innymi efektami imprezie całkowicie za darmo!

SZCZEGÓŁY ZWROTU BILETÓW

Pieniądze za bilety kupowane przez system Go Out będą zwracane automatycznie. W celu uzyskania zwrotu za bilety kupione stacjonarnie należy zgłosić się do punktu zakupu.

W przypadku biletów sprzedawanych przez goingapp prosimy o przesłanie na support@goingapp.pl kodu biletu i informację, czy zwrot ma zostać wykonany na inny środek płatności, niż ten użyty przy zakupie biletów. Zwrotów dokonujemy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia. 

Impreza Cyb3rpvnk pres. All Around The World 2019 Tour odbędzie się zgodnie z powyższym programem i w związku z niedogodnościami jakich doznali fani jest imprezą bezpłatną.

kontakt