R3hab już we wrześniu wystąpi w Polsce!

Już 20 września w warszawskim klubie Progresja wystąpi R3HAB! Jako support pojawią się między innymi Marnik, Skytech oraz DNF. Bilety już w sprzedaży!

silesia beats

Fadil El Ghoul, znany szerzej jako R3HAB, od ponad roku nie odwiedzał naszego kraju w celach – nie bójmy się tego słowa – biznesowych. Ostatni polski występ Holendra miał miejsce bowiem niecałe 14 miesięcy temu, podczas juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Sytuacja ta jednak już wkrótce ulegnie zmianie – jednak, co warto podkreślić, nie za sprawą dołączenia artysty do lineupu któregoś z licznych w tym roku festiwali!

Piastujący 12. pozycję w rankingu DJ Mag Top 100 DJs producent powraca bowiem do Polski w ramach “All Around The World Tour“. Dotychczas ogłoszono dwie lokalizacje – norweskie Oslo (5 października) i francuski Paryż (12 października). Teraz zostaje dokooptowany polski koncert – odbędzie się on 20 września w znanym fanom EDM warszawskim klubie Progresja. Start o 21:00.

jay_cluss

Trzydziestotrzylatka będą supportować panowie z włoskiego duetu Marnik, a także artyści znani z labelu CYB3RPVNK – szwajcarski duet Waysons, tajemniczy producent o pseudonimie Cityzen oraz polscy artyści, z którymi w ostatnich miesiącach przeprowadzaliśmy już wywiady – Skytech i DNF.

ultra

Bilety w cenie od 49 złotych można kupić już teraz, do czego rzecz jasna Was zachęcamy – możecie to zrobić, wchodząc tutaj, a także zaglądając do któregokolwiek sklepu sieci EMPIK.

Portal Shining Beats objął nad tym wydarzeniem patronat medialny – dlatego z pewnością wkrótce będziemy mieli dla Was parę giftów związanych ze zbliżającą się imprezą. Bądźcie czujni! 😉

silesia beats

kalendarz

Total
60
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?