DJ Mag przywraca ranking najlepszych festiwali. Głosowanie już wystartowało!

Fani festiwali mogą oddawać głosy na swoje ulubione festiwale w rankingu organizowanym przez DJ Mag do 26 października.

sunrise

Nadchodzi ten czas, kiedy możemy spodziewać się podsumowania wydarzeń ze zbliżającego się już do końca 2022 roku. Z tego też powodu startują rankingi, w tym także te skupiające się wokół muzyki elektronicznej. Już w przyszłym tygodniu poznamy werdykt głosowania na najlepszego DJa najpopularniejszą postać sceny muzyki elektronicznej w DJ Mag Top 100 DJs. Choć to notowanie należy do najgłośniejszych, to nie jest jedynym organizowanych przez DJ Mag. Tak się składa, że swój wielki powrót zaliczy w tym roku Top 100 Festivals. Wyłoni on setkę najlepszych zdaniem publiczności festiwali z całego świata po raz pierwszy od 3 lat.

W 2019 wygrał Tomorrowland

Nieobecność rankingu Top 100 Festivals wynikała głównie z pandemicznej rzeczywistości, która towarzyszyła nam w tamtym momencie. Teraz gdy po przerwie powróciły największe festiwale i właśnie w tym roku mogliśmy w pełni doświadczyć sezonu festiwalowego, notowanie wyłoni czołówkę festiwali.

kalendarz

Trzy lata temu miano najlepszego festiwalu na świecie otrzymał Tomorrowland. Belgijski festiwal mający mnóstwo fanów z całego świata również i w tym roku ma szansę na wygranie rankingu. Nie jest jednak jedynym kandydatem do zwycięstwa, bo wciąż wiele innych wydarzeń również zasługuje na uznanie. Dla przypomnienia – w 2019 na czele rankingu obok Tomorrowlandu znalazły się Glastonbury (2. miejsce) oraz Ultra Music Festival (3. miejsce).

kalendarz

Głosy na swoje ulubione festiwale można oddawać już teraz na tej stronie. Każdy głosujący może wytypować pięć festiwali w kolejności od tego, którego darzy największą sympatią. Glosowanie potrwa do 26 października, a wyniki poznamy najprawdopodobniej jeszcze bliżej końca roku.

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?