rap stacja

Czołówka polskiej sceny rapowej w jednym miejscu. Niedługo startuje Rap Stacja 2022

Już niedługo rusza 6. edycja Rap Stacja Festiwal. Ponad 50 artystów, cztery sceny, masa zabaw i atrakcji – to wszystko w drugi weekend lipca.

PDC

To już jest pewne – rok 2022 będzie rokiem budzących się do życia festiwali oraz całej masy koncertów po pandemicznych realiach. Musik Station na nadchodzące wakacje przygotowało dla fanów polskiego rapu już szóstą edycje festiwalu Rap Stacja. Ponad 50 artystów, cztery sceny, masa zabaw i atrakcji – to wszystko w drugi weekend lipca nad jeziorem sławskim w Sławie. Uczestnicy będą mogli usłyszeć miedzy innymi: Gombao 33, Bedoesa, Kizo, Malika Montanę, White’a 2115, czy Szpaka. Oprócz koncertów w planach są również sety didżejskie.

Rap Stacja 2022

Festiwal będzie miał miejsce 7-9 lipca. Warto zauważyć, że jest to szósta edycja Rap Stacji i już druga w Sławie (wcześniejsze edycje miały miejsce w Wolsztynie). Na imprezie przewidziane są cztery sceny: Main Stage, Old School Stage, Red Bull Container oraz Rap Plaża.

emuze.me

Po ogromnym sukcesie V edycji jesteśmy pewni, że robimy coś wyjątkowego – festiwal, który będzie najlepszą imprezą w Polsce! Kto był z nami w Sławie przekonał się, że Rap Stacja to konkretny festiwal […]. A jest konkretny, bo interesują nas tylko najważniejsi rapowi wykonawcy z pełnowymiarowymi koncertami! Do tego freestyle, graffiti, breakdance, wakeboard, rolki, deskorolka, rowery(wodne!) i wiele więcej! Żadnych półśrodków – to tylko trzy dni, więc szkoda czasu na nudę i sen!

– pisze organizator w opisie festiwalu

Organizatorzy – co jest rzadkością w wypadku EDMowych eventów – już na ponad miesiąc przed imprezą podali pełną rozpiskę godzinową. Znajdziecie ją poniżej.

Bitwa freestylowa

Oprócz koncertów organizatorzy zapowiedzieli również wiele atrakcji. Jedną z nich są bitwy freestyle’owe. W piątek (8 lipca, 18:00) na Old School Stage zostaną przeprowadzone eliminacje, spośród których zostaną wyłonione 4 osoby. Na finalistów z piątku będą czekać rozstawieni gracze, znani z czołowych polskich bitew freestyle’owych: Wujek Samo Zło, Koro, Ryba i Czeski. W rezultacie główną nagrodą jest 1000zł i puchar Rap Stacji. Więcej informacji pod tym linkiem.

PDC

Źródło: rapstacja.com.pl

Lokalizacja i cena biletów

Do kupienia dostępne są karnety trzydniowe za 389zł. Natomiast wejściówki jednodniowe zaczynają się od 120zł, a dwudniowe są do nabycia za 270zł. Wejsciówki możecie zakupić pod tym linkiem. Dodatkowo organizatorzy mają w planach przygotować pole namiotowe na około 1000 namiotów. Ceny zaczynają się od 120zł. Więcej informacji uzyskacie klikając w ten link.

Źródło: rapstacja.com.pl

emuze.me

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?