Znamy już niemal cały lineup Rap Stacja Festiwal 2024. W Sławie zagra czołówka polskiej rapgry

Już tylko jedna postać ze sceny głównej i skład dwóch DJskich scen zostały do ogłoszenia organizatorom Rap Stacja Festiwal 2024.

kalendarz

Do tegorocznej edycji Rap Stacja Festiwal zostało już tylko 2,5 miesiąca. Jeden z głównych rapowych eventów na polskiej scenie odbywa się w dniach 10-13 lipca w Sławie (woj. lubuskie), która na te kilka dni stanie się prawdziwą stolicą polskiego hip hopu. Na kilku scenach zobaczymy niemal całą czołówkę polskiej rapgry. W drugi weekend lipca coś dla siebie znajdą tam zarówno fani najpopularniejszych obecnie artystów, jak i ci preferujący oldschoolowe brzmienia. Znamy już niemal pełny lineup imprezy.

Kogo tam nie ma!

Organizatorzy ogłosili już większość artystów, którzy mają pojawić się na tegorocznej edycji. Główna scena, jak zawsze, będzie poświęcona największym obecnie nazwiskom w branży. Wystąpią tam między innymi Taco Hemingway, PRO8L3M, Oki, Gibbs, Szpaku, Otsochodzi, Malik Montana i Kizo. Na Old School Stage będzie można usłyszeć masę klasyków, które ukształtowały polską scenę i na których de facto wychowało się wielu artystów ze sceny głównej. Pojawią się tam takie tuzy, jak Paktofonika, Kaliber 44, Molesta, O.S.T.R., Hemp Gru, Tede i wielu innych. Green Stage to zaś postaci trochę mniej znane, ale tylko trochę – nie brakuje tam bowiem twórców uznanych. Swoje koncerty zaprezentują tam chociażby Słoń, Kacperczyk, Łona, Kaz Bałagane, Belmondawg, Lordofon oraz Rów Babicze.

kalendarz

Obecny (i niemal pełny) skład artystów ogłoszonych na Rap Stacja Festiwal 2024 wygląda następująco:

ultra

Main Stage
Taco Hemingway
PRO8L3M
Oki
Kukon
Gibbs
Szpaku
Guzior
Żabson
Paluch
Otsochodzi
KęKę
ReTo
Avi
Young Igi
Malik Montana
Bambi
Young Multi
Chivas
Kizo
Kinny Zimmer
Kabe
Fukaj
Gedz
Asster
Mr. Polska
Sobel

Old School Stage
Paktofonika
Kaliber 44
Grubson
Molesta Ewenement
WSRH
O.S.T.R.
Hemp Gru
Kali
Tede
donGURALesko
Małpa
JWP/BC
Bisz B.O.K
Fenomen
VNM
WCK
52 Dębiec

kalendarz

Green Stage
Słoń
Kacperczyk
Łona x Konieczny x Krupa
Kaz Bałagane
Waima
Belmondawg
Miły ATZ
Zeamsone
Polska Wersja
Gruby Mielzky x Pers
Aleshen
Lordofon
Vkie
Opał
Rów Babicze
Ćpaj Stajl
Noah

Do kompletnego lineup’u brakuje jeszcze jednej postaci, która wystąpi na Main Stage, oraz składu pozostałych dwóch DJ-skich scen – Rap Plaża i Red Bull Container.

Rap Stacja Festiwal 2024 – ile koszują bilety?

Na moment pisania artykułu karnet trzydniowy jest dostępny w czwartej puli w cenie 510 zł. Oprócz tego dostępne są karnety rodzinne w cenie 1020 i 1040 zł (zależnie, czy rodzice zabierają jedno dziecko do lat 12 bądź nie). Jak co roku, bilety jednodniowe najpewniej pojawią się w sprzedaży parę tygodni przed wydarzeniem. Nie wiemy, ile będą kosztować – ale niech podpowiedzią będzie stawka z ubiegłego roku, czyli 170 zł. Bilety na Rap Stacja Festiwal 2024 znajdziecie pod tym linkiem.

ultra

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?